در حال حاضر فیسبوک یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین شبکه ی اجتماعی در دنیا است که از سال ۲۰۰۴ (سال تاسیس) تا به امروز دارای بیش از ۱ میلیارد کاربر بوده و از این حیث پرجمعیت ترین شبکه اجتماعی دنیا می باشد. در حال حاضر شما می توانید فیسبوک را بر روی تمامی دستگاه ها و سیستم عامل ها استفاده کنید.

اما در صورتی که مدت زمان زیادی را با فیسبوک صرف می کنید یا اینکه دوست ندارید اطلاعات شخصی خود را در اختیار یک سایت مانند فیسبوک بگذارید، می توانید حساب کاربری یا همون اکانت فیسبوک خود را به صورت دائمی و بدون بازگشت حذف نمایید.

در ترفند امروز تصمیم داریم نحوه حذف دائمی و بدون بازگشت اکانت فیسبوک را به صورت تصویری و همراه با عکس خدمت شما کاربران سایت ترفندها آموزش دهیم.

 نکات قابل توجه برای حذف اکانت فیسبوک

  • عمل حذف اکانت با غیر فعال کردن (Deactive) تفاوت دارد. با استفاده از این آموزش حساب کاربری فیسبوک شما برای همیشه حذف خواهد شد!
  • پس از حذف دائمی اکانت، تمامی پست های شما که شامل متن، عکس، ویدئو و … هستند به علاوه ی کامنت هایی که گذاشتید به صورت کامل حذف خواهند شد.
  • در صورتی که اکانت خود را به صورت دائمی حذف کرده اید تا ۱۴ روز.پس از حذف فرصت دارید تا وارد اکانت خود شده و عملیات حذف اکانت را لغو کنید.

آموزش حذف دائمی اکانت فیسبوک – Facebook

مرحله اول: برای حذف دائمی اکانت ابتدا به آدرس زیر مراجعه کنید.

https://www.facebook.com/help/delete_account

مرحله دوم: در صورتی که از قبل وارد فیسبوک نشده باشید نیاز است که وارد اکانت خود شوید.

برای این منظور ایمیل و رمز عبور خود را وارد نموده و سپس روی Log in کلیک کنید.

 

 

مرحله سوم: در تصویر زیر فیسبوک توضیحاتی را در رابطه با حذف اکانت خدمت شما مطرح می کند. در صورتی که از حذف اکانت خود مطمئن هستید روی گزینه Delete Account کلیک کنید.

 

 

 

مرحله چهارم: اکنون یک پنجره پاپ آپ برای شما باز خواهد شد. در کادر بالا رمز عبور فیسبوک خود را وارد کرده و در کادر پایین تر تصویر امنیتی نمایش داده شده را وارد کنید.

در آخر روی گزینه Ok کلیک نمایید.

 

مرحله پنجم: پس از موفقیت آمیز بودن حذف اکانت فیسبوک با تصویر زیر مواجه می شوید. بر روی Ok کلیک کنید.

در صورتی که تا ۱۴ روز وارد حساب فیسبوک خود نشوید، اکانت شما به صورت کامل حذف خواهد شد!

 

https://facebookservices24.com/