آموزش حذف یک مخاطب خاص در تلگرام

آموزش حذف یک مخاطب خاص در تلگرام

آموزش حذف یک مخاطب خاص در تلگرام

 

آموزش حذف یک مخاطب خاص در تلگرام

 

همه ی ما مخاطبین زیادی در تلفن همراه خود ذخیره کرده ایم و با بیشتر آنها در ارتباط هستیم . این ارتباط میتواند به شکل تماس تلفنی و یا پیامک باشد . اما شما میتوانید از طریق شبکه های پیام رسان نیز با آنها در ارتباط باشید و در هزینه های تلفن همراه خود صرفه جویی کنید. شاید در بین این مخاطبین مزاحم هایی نیز وجود داشته باشند که در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام برای شما مزاحمت ایجاد میکنند و قصد داشته باشید آنها را از مخاطبین تلگرام پاک کنید . این کار چگونه صورت میگیرد ؟ در ادامه این مقاله نحوه پاک کردن مخاطبین از شبکه تلگرام را به شما آموزش خواهم داد .

 
1. در اولین گام شما باید مخاطب مورد نظر را بلاک کنید برای این کار ابتدا وارد تنظیمات نرم افزار شوید و از لیستی که برای شما نمایش داده میشودPrivacy and Security را انتخاب کنید .

آموزش حذف یک مخاطب خاص در تلگرام 1

 

 
2. سپس از بین گزینه ها بر روی Blocked Users تب کنید.
آموزش حذف یک مخاطب خاص در تلگرام 2

 

 
3. حالا از صفحه ای که برای شما باز شده است بر روی آیکون+ تب کنید و از بین مخاطبین فردی که قصد دارید بلاک کنید را انتخاب کنید.
آموزش حذف یک مخاطب خاص در تلگرام 3

 
4. حالا برای پاک کردن فرد مزاحم از مخاطبین در همان صفحه Blocked Users بر روی فرد بلاک شده ضربه بزنید تا اطلاعات شخص به نمایش در بیاید .  سپس از بالا سمت راست بر روی آیکون سه نقطه تب کنید و گزینه ی Delete را انتخاب کنید.

 

آموزش حذف یک مخاطب خاص در تلگرام 4

 

 

 

موفق باشید ..

Camp Co
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.