برای انتقال موزیک به آیفون و آیپد چه کار کنیم

برای انتقال موزیک به آیفون و آیپد چه کار کنیم

برای انتقال موزیک به آیفون و آیپد چه کار کنیم

برای انتقال موزیک به آیفون و آیپد شما سه راه وجود دارد که به طور کامل هر سه روش در این پست به شما آموزش داده میشود!

١: از طریق نرم افزار آیتونز:

ابتدا وارد نرم افزار iTunes بشوید . اگر این نرم افزار را ندارید میتوانید از سایت اپل دانلود کنید . این نرم افزار از سایتهایی دیگری نیز قابل دانلود است . این نرم افزار هم برای مک و هم برای ویندوز موجوده . شما برای مدیریت گوشی آیفون به این نرم افزار احتیاج دارید

در این روش ابتدا باید موزیک ها را به لایبرری نرم افزار آیتونز اضافه کنید . ابتدا نرم افزار آیتونز را باز کنید و سپس به سربرگ موزیک بروید.

حال از منوی File گزینه Add to library را انتخاب کنید و آدرس موزیک هایتان را بدهید . پس از اضافه شدن موزیک ها مانند شکل بالا موزیک ها به آیتونز اضافه می شوند . حال آیفون را انتخاب کنید و به سربرگ موزیک بروید و تیک گزینه Sync Music را بزنید . پس از زدن تیک این گزینه دو نوع انتخاب دارید.

Entire music library : اگر این تیک را بزنید هر موزیکی که در لایبرری آیتونز شما باشد (موزیک هایی که در مرحله قبل اضافه کردید) به داخل آیفونتان انتقال داده میشود(کل موزیک های داخل آیتونز)

Selected playlists, artists, albums and genres : در این روش می توانید موزیک ها را بر اساس خواننده ها , آلبوم ها و … ببینید و هر کدام را که خواستید به آیفون منتقل کنید

٢:‌از طریق نرم افزارهای جانبی مانند OPlayer , Buzz Palyer و … :

آیفون را انتخاب کنید و سپس به سربرگ Apps بروید . به پایین اسکرول کنید و به قسمت File Sharing بروید و نرم افزار مورد نظر را انتخاب کنید و گزینه Add را بزنید و سپس موزیک مورد نظر را انتخاب کنید . (بسته به نرم افزاری که بر روی آیفون نصب هست باید یک نرم افزار را انتخاب کنید)

پس از انتخاب موزیک،ان موزیک در نرم افزار کپی می شود . دقت کنید که پس از انتقال موزیک به نرم افزار مورد نظر , در آن نرم افزار می توانید فایل ها را فولدر بندی کنید.توجه داشتید باشید تجربه نشان داده است کیفیت پخش موزیک در اپلیکیشن پیش فرض اپل (موزیک) بسیار بهتر و دوست داشتنی تر است!

٣:توسط نرم افزار های واسط مثل pp یا آیتولز یا آیفون باکس:

شاید برای کاربران عادی استفاده از این روش راحت تر باشد اما شخص من توصیه میکنم از ایتونز استفاده کنید تا عادت کنید به اصول اپل پایبند باشیم.برای استفاده از این برنامه روی علامت موزیک روی نرم افزار رفته و سپس گزینه add را بزنید و آهنگ مورد نظرتون رو از درایو مورد نظر انتخاب کنید و به آیفون انتقال بدید!

موفق باشید.

به اشتراک بگذارید:

Share on email
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اندروید

دانلود برنامه تعبیر خواب صبا

برنامه تعبیر خواب صبا در این پست برای شما کاربران عزیز برنامه تعبیر خواب صبا را اماده کرده ایم. تعبیر خواب یکی از چیز هایی