تلگرام با قابلیت های جدید (جدید ترین به روز رسانی)

تلگرام با قابلیت های جدید (جدید ترین به روز رسانی)

 تلگرام با قابلیت های جدید (جدید ترین به روز رسانی)

 قابلیت های جدید تلگرام !!! هر چه زودتر آخرین بروزرسانی را نصب کنید

با آپدیت تلگرام در وبلاک خود از قابلیت های جدیدی که به این برنامه اضافه شده است رونمایی کرده و در قالب یک کلیپ 40 ثانیه ای این ویژگیها را برای کاربران به صورت کامل معرفی کرده است . شاید برای شما جذاب باشد بدانید امکانات جدید شامل چه چیزهایی می باشد ! اگر به توضیحات سایت سازنده دقت کنید تلگرام در جدیدترین آپدیت خود قابلیت های جدید و کاربردی مثل امکان جلوگیری از دانلود خودکار تصاویر،ویدیو و .. در گروه و کانال های تلگرام کامپیوتر (Telegram PC) ، جستجو و ارسال تصاویر متحرک GIF و نوع جدیدی از ربات به نام بات های داخلی های تلگرام که در ادامه آنها را معرفی و طریقه کار با این ویژگی ها را بررسی میکنیم. به عنوان مثال شما می توانید با فراخوانی ربات @vid به همراه نام کشور یا هر چیز دیگری ، کلیپ های مربوط به موضوع جستجو شده را مشاهده و به گروه یا برای مخاطب خاص ارسال کنید .

معرفی ربات های داخلی تلگرام

ابتدا آخرین نسخه را از طریق بازار دریافت و نصب کنید تا قابلیت های جدید به آن اضافه شود . تلگرام در آخرین بروزرسانی ربات های @gif, @vid, @pic, @bing, @wiki, @imdb و @bold را معرفی کرده است که هر کدام دارای یک قابلیت منحصر به فرد می باشد .
@gif – ربات جستجوگر داخلی تصاویر متحرک
@vid – ربات جستجوگر داخلی ویدیو
@pic – ربات جستجوگر داخلی تصاویر
@bing – ربات جستجوگر داخلی موتور جستجو بینگ
@wiki – ربات جستجوگر داخلی دانشنامه ویکی پدیا
@imdb – ربات جستجوگر مرجع فیلم و سریال IMDB
@bold – ربات ساخت جملات  italic , bold با فونت های متفاوت در محیط چت
روش استفاده بسیار ساده است ، کافیست در محیط چت یا گروه ربات نامبرده شده را تایپ کرده و با توجه به توضیحات داده شده دستور مورد نظر را وارد کنید . برای درک بهتر به تصویر زیر دقت کنید .

1 قابلیت های جدید تلگرام

2 قابلیت های جدید تلگرام

3 قابلیت های جدید تلگرام

4 قابلیت های جدید تلگرام

رباتهای درون برنامه ای طراحی شده توسط تلگرام به سرعت هر چیزی که شما بخواهید را در اختیارتان می گذارند تا با یک تب ساده مطالب و هر چیزی که مد نظرتان است را با دیگران به اشتراک بگذارید .

ارسال تصاویر Gif (متحرک)

خبر خوب برای دوستاران فرمت GIF .  با سرعتی بالاتر از این به بعد می توانید تصاویر متحرک با فرمت Gif را در محیط چت ، گروه و کانال ها راحت تر از قبل ارسال و دریافت کنید. روش استفاده از این قابلیت بسیار ساده است . کافیست بر روی آیکون استیکر تب کرده و با انتخاب گزینه Gif تصاویر متحرک نمایش داده شده را در گروه یا برای فردی خاص ارسال کنید . از ربات [email protected] نیز می توانید کمک بگیرید . با فراخوان کردن ربات و نوشتن دستور مثلا [email protected] iran می توانید تصاویر Gif مرتبط با ایران را فراخوانی کرده و ارسال کنید .

5 قابلیت های جدید تلگرام

برای ارسال و جستجو تصاویر متحرک توسط ربات gif تلگرام که یک inline bot هست در تلگرام موبایل ابتدا عبارت @gif را تایپ کنید و با زدن اسپیس ربات لیست دستورات و کارهای قابل انجام را بلافاصله به شما نمایش میدهد.

6 قابلیت های جدید تلگرام

پاک کردن حافظه پنهان و مرتب سازی مجدد استیکرها

تلگرام به صورت پیش فرض یکسری از اطلاعاتی که شما در هر بار باز کردن برنامه از آنها استفاده می کنید را در حافظه کش نگه داری می کند تا در زمانی که شما به آنها نیاز دارید ، بدون محدودیت و افت سرعت موارد نگه داری شده را در اختیار شما قرار بدهد . کافیست وارد قسمت settings شده و گزینه Cashe settings را انتخاب کنید .
مشاهده می کنید که حجم ذخیره شده در کش توسط تصاویر ، کلیپ ها ، موسیق و فایل چه میزانی می باشد . کافیست برای آزاد سازی فضای اشغال شده بر روی گزینه Clear تب کنید . امکان انتخاب نیز وجود دارد .

7 قابلیت های جدید تلگرام

در قسمت Keep Media هم می توانید برنامه را زمانبندی کنید تصاویر و ویدئوهای شما در بازه زمانی هفته ، ماه ، برای همیشه که از آن استفاده نکردید ، به صورت خودکار از حافظه کش حذف شود . دقت داشته باشید که این قابلیت برای شما ایجاد شده است که اگر بعد از حذف بخواهید اطلاعات پاک شده از کش را دوباره بازیابی یا دانلود کنید به سادگی آنها را فراخوانی کنید .

8 قابلیت های جدید تلگرام

موفق باشید.

Camp Co
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.