دانلود تلگرام پیشرفته

تلگرام پیشرفته بدون فیلتر

تلگرام با ورود به عرصه خدمات رسانی اجتماعی توانست مخاطبان و کاربران بسیاری را به خود جذب کند و توانسته است دنیای جدیدی از ارتباطات را به دنیا معرفی کند. سرعت برنامه در حد بالایی بود البته تا قبل از فیلترینگ تلگرام.بعد از فیلتر شدن تلگرام اتصال برنامه برای ایرانی ها قطع شد تا زمانی که تلگرام پیشرفته معرفی گردید.

برای دریافت ممبر رایگان ، فالل،ر رایگان میتوانید وارد دو لینک زیر شوید و با گذاشتن ۵ کامن ۱۰ کلمه ای، هریه خود را دریافت کنید.

Free telegram members
free Instagram followers

تلگرام پیشرفته

این تلگرام توانست از چنگ فیلترینگ خارج شود و اتصال به اینترنت را مهیا کند. تلگرام های غیر رسمی بسیاری معرفی شدند که همگی بعد از مدت کوتاهی حذف شدند و حذف خواهند شد اما تلگرام پیشرفته توانست که بر این چالش نیز غلبه کند و بطور دایمی باقی بماند.

لینک دانلود:
دانلود برنامه به دو صورت دانلود با لینک مستقیم و دانلود از طریق پلی استور امکان پذیر است.

بدون فیلتر بودن تلگرام پیشرفته

این تلگرام با استفاده از پروکسی های درون برنامه ای بسیار قدرت مند اتصال به سرور تلگرام را نگه داشته اند و واقعا تلگرامی بدون فیلتر میباشد. بنابراین کاربران تلگرام پیشرفته دیگر نیازی به استفاده از پروکسی و وی پی ان های گران قیمت و کوتاه مدت ندارند.

امنیت تلگرام پیشرفته

امنیت برنامه در بالاترین سطح امنیتی می باشد و دقیقا از سرور امنیتی تلگرام اصلی استفاده میکند بنابراین خیال کاربران خود را از لحاظ حفظ حریم شخصی آسوده نگه داشته است و با استفاده ازIP تلگرام اصلی برنامه را نفوذ ناپذیر کرده است.

آپدیت برنامه :
آپدیت برنامه به صورت هفتگی انجام می شود و در همین وبسایت قرار می گیرد.

حالت روح

حالت روح در برنامه به حالت پیشرفته درامده است و این امکان را ایجاد کرده است که کاربران بتوانند به طور دستی و اتوماتیک حالت روح را تنظیم کنند.

امکانات جدید برنامه

امکانات برنامه بروز شده اند و با حفظ محیط کاربری تلگرام اصلی کارگذاری های نوینی را به برنامه افزوده است همچون :

  • پین چت و کانال ها تا ۲۰ عدد
  • افزایش سرعت برنامه
  • اتصال ۲۴ ساعته در صورت بسته بودن صفحه گوشی
  • امکان حذف همیشگی تبلیغات
  • امکان دسته بندی چت و کانال ها به دلخوان
  • امکان پشتیبانی از ربات های قدیمی و جدید
  • مولتی اکانت بودن تا ۱۰ اکانت

رادار در برنامه

برنامه دارای رادار بوده و این امکان را برای کاربران خود به جود می آورد که بتوانند افراد نزدیک خود را پیدا کنند و با آنها در ارتباط باشند. این امکان بسیار نوین بوده و برنامه را کاملا متمایز می کند.

نصب برنامه

نصب برنامه دقیقا به مانند تلگرام اصلی میباشد و هیچگونه تفاوتی ندارد. شاید برای شما دانستن نظرات کاربران پیشرفته مهم باشد بنابراین به صورت رندوم تعدادی از نظرات برای شما قرار داره شده است تا بتوانید ریرگاه اولیه نسبت به برنامه داشته باشید.

نظرات کاربران :

متخصصان شبکه ی مجازی:
تلگرام پیشرفته به دلیل استفاده از بیش از ۱۰۰ پروکسی اختصاصی توانسته به قدرت بسیاری مقابل فیلترینگ ایستادگی کند و تا کنون کوچکترین اختلالی را نشان نداده است.
بیزینیس من های شبکه ی اجتماعی :
این برنامه با سرعت بالا امکاناتی همچون دسته بندی و پین بالا دسترسی آسان به تلگرام و مخاطبان را فراهم کرده است و سرعت و بازدهی خدمات را به شدت بالا برده است و به انجام امور سرعت می بخشد.
کاربران عادی برنامه:
رضایت بالایی از برنامه به چشم میخورد به دلیل بینیازی کاربران از لحاظ نیاز به پروکسی و وی پی ان و همچنین نبود تبلیغات آزار دهنده برنامه را به سرعت در دل کاربران جای داده است.

لینک دانلود به دستور پلیس فتا حذف گردیده است

سوالات پیرامون تلگرام پیشرفته :

تلگرام پیشرفته چیست؟
تلگرام پیشرفته ، تلگرام جدید غیر رسمی است که از زبان فارسی پشتیبانی می کند و کاملا بدون فیلتر می باشد

حالت روح داره؟
بله دارای حالت روح پیشرفته می باشد که به دو صورت دستی و اتوماتیک قابل تنظیم است.

امنیت برنامه؟
امنیت برنامه در بالاترین سطح خود قرار گرفته است و از سرور امنیتی تلگرام اصلی استفاده میکند.

Joei
دیدگاه کاربران
۱ دیدگاه
  • 言情小说 16 اردیبهشت 1399 / 7:11 ق.ظ

    学习啦,很久没浏览过了!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.