دو ویژگی جدید در تلگرام کامپیوتر(تغییر تصویر پس زمینه و پین کردن کاربران در لیست تلگرام)

دو ویژگی جدید در تلگرام کامپیوتر(تغییر تصویر پس زمینه و پین کردن کاربران در لیست تلگرام)

دو ویژگی جدید در تلگرام کامپیوتر(تغییر تصویر پس زمینه و پین کردن کاربران در لیست تلگرام)

2 قابلیت جدید در نسخه تلگرام مخصوص کامپیوتر (تغییر تصویر پس زمینه و پین کردن کاربران در لیست تلگرام)

فعال کردن حالت کار ( Work Mode ) در تلگرام عنوان آموزش قبلی بود که توسط آقای میر موسی در سایت فعال شده است .نسخه دسکتاپ تلگرام برای ویندوز یا مَک او اس چند روز قبل به نسخه 1.0.2 ارتقاء پیدا کرد. این ارتقاء با ظاهری جدید و بسیار زیبا، به همراه پشتیبانی از پوسته‌های سفارشی همراه است که در این مقاله می توانید لیست کامل ویژگیها را بررسی کنید .
اگر دقت کرده باشید با بعضی از کاربران هر روز چت می کنید و یکسری فایل ، متن یا تصویر را انتقال میدهید . تلگرام گزینه ای به نام  PIN TO TOP ایجاد کرده و به کاربر این امکان را میدهد تا کاربرانی که هر روز با آنها چت می کنید را بالای لیست سنجاق یا پین کنید تا به صورت ثابت باقی بمانند و نیازی به جستجوی مخاطب مورد نظر نداشته باشید . روش کار در ادامه توضیح داده می شود .

سنجاق کردن کاربران در تلگرام

برای انجام اینکار کافیست بر روی لیست کاربرانی که می خواهید بالای لیست قرار بگیرند کلیک راست کرده و گزینه Pin to top را انتخاب کنید . سپس مشاهده می کنید که علامت یک سنجاق به سمت چپ حساب کاربری مخاطب اضافه می شود و به صورت ثابت در ابتدای لیست نمایش داده می شود . برای خارج کردن فرد مورد نظر هم باید بر روی مخاطب مورد نظر کلیک راست کرده و گزینه Unpin from top را انتخاب کنید .

1 تغییر تصویر پس زمینه و پین کردن کاربران در لیست تلگرام

2 تغییر تصویر پس زمینه و پین کردن کاربران در لیست تلگرام

تغییر تم پیش فرض تلگرام

در مقاله قبلی اضافه شدن ویژگی تم تلگرام معرفی شد ولی نحوه تغییر تم در این بخش آموزش داده می شود . برای تغییر تم پیش فرض بر روی آیکون 3 خط (تنظیمات) کلیک کرده و گزینه Settings را انتخاب کنید .

3 تغییر تصویر پس زمینه و پین کردن کاربران در لیست تلگرام

4 تغییر تصویر پس زمینه و پین کردن کاربران در لیست تلگرام

همانطور که مشاهده می کنید پنجره تنظیمات نمایش داده می شود . پنجره باز شده را کمی به طرف پایین اسکرول کرده تا به بخش Chat Background برسید . حالا با استفاده از گزینه Choose From gallery می توانید از میان عکس های پیش فرض یکی را انتخاب کنید .

5 تغییر تصویر پس زمینه و پین کردن کاربران در لیست تلگرام

6 تغییر تصویر پس زمینه و پین کردن کاربران در لیست تلگرام

در صورتیکه قصد دارید تصویری از روی کامپیوتر را به بعنوان پس زمینه انتخاب کنید باید از گزینه Choose from file استفاده کنید .

موفق باشید.

Camp Co
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.