رفع مشکل پیغام firefox already running

رفع مشکل پیغام firefox already running

رفع مشکل پیغام firefox already running

رفع مشکل پیغام firefox already running
رفع مشکل پیغام firefox already running

 

باز نشدن فایرفاکس و نمایش پیغام Firefox is already running, but is not responding مشکلی است که ممکن است برای هر کاربر مرورگر موزیلا اتفاق بیفتد. این مشکل همانطور که پیام خطای نمایش داده شده می گوید بخاطر اجرای مجدد فایرفاکس می باشد که در این پست به چگونگی حل این مشکل و برطرف کردن این ارور می پردازیم.

با فشردن کلیدهای ترکیبی Ctrl+Shift+Esc منوی Task Manager را باز کنید. در شاخه Processes فرایند firefox.exe را با فشردن کلیدFبر روی صفحه کلید انتخاب کنید. در پایین پنجره بر روی End Process کلیک کرده و سپس در پنجره کوچک باز شده مجدد دکمه End Process را کلیک کنید.

با انجام این عمل پروسه بطور کامل بسته می شود و حالا می توانید فایرفاکس را اجرا کنید. در صورت اجرا شدن فایرفاکس عبارت about:support را در نوار آدرس وارد کرده و اینتر را بفشارید. در این صفحه می توانید تغییرات انجام شده بر روی مرورگر خود را مشاهده کنید و در صورت اطمینان از تغییرات ناهنجار آن را در صفحه about:config به حالت قبل بازگردانید. همچنین در صورت عدم رفع مشکل شاید مطلب رفع مشکل اجرا نشدن فایرفاکس به شما کمک کند.

 

منبع آموزش : neveshteha.ir
_______________________________________________________________________________

Copy Right  هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع از لحاظ شرعی حرام  و خلاف قوانین است.  لطفا در صورت استفاده از مطالب منبع را ذکر کنید.

NetFixed Forum  در صورت داشتن سوال و یا مشکل پیرامون این مطلب، در انجمن دانش کمپ مطرح کنید.

Password  پسورد فایل های سایت : daneshcamp.ir

Home  منبع : وب سایت دانش کمپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.