رفع مشکل verification required

رفع مشکل verification required

 

رفع مشکل verification required

 

اخیرا کاربران دستگاه‌های iOS ای که دارای اپل آی دی هستند برای استفاده از اپ استور و آی تیونز استور با مشکلاتی روبرو شده اند از درخواست اپل برای تغییر پسورد گرفته تا درخواست تایید اطلاعات مالی.
این پست می خواهد به ارائه راه حلی برای دو مشکل اساسی شما بپردازد.

 

مشکل اول در مورد درخواست اپل٬ برای تغییر پسورد اپل آی‌دی شماست.
حتما این روزها برای استفاده از اپ استور و آی تیونز استور با این پیغام مواجه شده اید که می بایست با مراجعه به آدرس https://iforgot.apple.com نسبت به تغییر پسورد اقدام نمایند.

 

رفع این مشکل بسیار راحت است تنها کافیست به آدرس https://iforgot.apple.com مراجعه کنید اپل آی دی خود را وارد کنید و روی Next کلیک کنید در مرحله بعد Email authentication که به معنی احراز هویت از طریق ایمیل آدرس است را انتخاب کنید و روی Next بزنید٬ به ایمیل آدرسی که همان اپل آی دی شماست یک ایمیل ارسال می شود که با کلیک بر روی لینکی که داخل آن است صفحه وب جدیدی برایتان باز خواهد شد که با وارد کردن پسورد قبلی و وارد کردن پسورد جدید٬‌پسورد اپل آی دی شما تغییر کرده و اپل آی دی شما از همین لحظه با پسورد جدید قابل استفاده است.

 
Screen Shot 2013-05-08 at 10.49.24 AM

 

 

نکات مهم در مورد رفع مشکل اول :
استفاده از وی np و یا پرو30K در تمامی مراحل اجباری است. همچنین امکان وارد کردن پسوردهایی که قبلا استفاده شده است٬‌امکان پذیر نیست.

 

مشکل دوم
اما مشکل دوم٬ خطایی است که این روزها بسیاری از کاربران با آن روبرو شده اند:
“VERIFICATION REQUIRED. Before you can make purchases, you must go to the iTunes store on your computer and verify your payment information.”
این روزها کمتر کاربر ایرانی دستگاه های اپلی در ایران را می توان پیدا کرد که در هنگامی که اقدام برای دانلود و یا خرید برنامه‌ای کرده باشد٬ این پیغام را ندیده باشد. دلیل این پیغام هرچه باشد راه حل بسیار ساده ای دارد٬

 

 

foto-1

 

 

تنها کافیست روی Continue بزنید تا به صفحه جدید منتقل شوید در صفحه‌ای که مربوط به اطلاعات مالی است از شما می خواهد اطلاعات مالی را تایید نمایید تنها کافیست روی None بزنید و بعد ادامه کار.
نکته مهم: در مورد رفع این مشکل یکی از مهمترین نکات اتصال وی np و یا پرو30K در تمامی مراحل است. (با تمامی محدودیت‌های موجود در حال حاضر همچنان امکان اتصال https پرو30K در آی فون و آی پد وجود دارد پس از این روش استفاده کنید.)

 

HT2534-PaymentType-en

HT2534-FMIP_payment_option_none---en

 

 

 

منبع : applestan.com

موفق باشید ..

Camp Co
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.