روشی برای ارسال ویدئو و عکس در تلگرام

ارسال عکس ، ویدئو و کلیپ در تلگرام

 ارسال عکس ، ویدئو و کلیپ در تلگرام

آموزش ارسال عکس ، ویدئو و کلیپ در تلگرام

در دو مقاله قبلی که با عنوان های “آموزش نصب تلگرام Telegram بر روی اندروید” و “آموزش نصب تلگرام Telegram بر روی ویندوز فون” در سایت فعال شد با روش نصب این اپلیکیشن آشنا شدید .
اما اجازه بدهید بخش هایمختلف این اپلیکیشن را مورد بررسی قرار بدهم . در همان ابتدای صفحه شروه برنامه شما می توانید لیست کاربرانی که بر روی سیستم عامل گوشی خود تلگرام نصب کرده اند را مشاهده کنید . صفحه اصلی اپلیکیشن از دو قسمت Contact Chats  و Chats Contacts تشکیل شده است . در صورتیکه بخواهید با یکی از کاربرانی که در لیست شما وجود دارد چت کنید کافیست بر روی نام فرد مورد نظر کلیک کرده و متن ، تصویر یا پیغام صوتی خود را تایپ و ارسال کنید . به تصویر زیر دقت کنید  .

1

2

3

 

1. کار کردن با تلگرام زیاد کار مشکلی نیست . به سادگی هر آیگون نشانگر کاربردی که در برنامه دارد می باشد . مثلا شکلک ها یا ضمیمه کردن یک فایل برای ارسال .
وقتی بر روی علامت سنجاق که همان آیکون ضمیمه فایل است کلیک می کنید که پنجره باز می شود و شما می خواهد مشخص کنید که چه نوع فایلی را قصد ارسال دارید .تصویر . کلیپ یا شماره تماس یا یک فایل با فرمت خاص

4

5

 

2. در صفحه اصلی از طریق گزینه Settings  می توانید هشدارها یا همان نوتیفیکیشن های برنامه را غیر فعال کنید .
کافیست گزینه Notification and sound را انتخاب کرده و صدای پیام هایی که از طرف مخاطبان یا گروههای خاص ارسال می شود را غیر فعال کنید .

6

7

8

موفق باشید.

Camp Co
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.