روش فعال سازی USB Debugging در سیستم عامل اندروید

فعال سازی USB Debugging در سیستم عامل آندروید

آموزش فعال سازی USB Debugging در سیستم عامل اندروید

گزینه ای است بسیار کاربردی که در سیستم عامل آندروید بصورت پیشفرض فعال نیست. این ویژگی بیشتر در ارتباط گوشی با کامپیوتر و سایر دستگاهها برای انجام اعمالی مانند روت، آپدیت و … کاربرد دارد. در اینجا به شما نحوه فعال سازی این گزینه را که اکثرا در بیشتر گوشیها و سیستم عاملها یکسان می باشد آموزش می دهیم:

ـ ابتدا به تنظیمات (Setting) گوشی خود رفته و ببینید گزینه ای به نام Developer Options (گزینه های توسعه دهندگان)در بین گزینه های منو تنظیمات قرار دارد یا نه. اگر همچین گزینه ای هست به سراغ مرحله بعدی بروید و اگر چنین گزینه را مشاهده نمی کنید بدین ترتیب عمل می نمایید:

ـ در بین گزینه های تنظیمات به درباره تلفن (About phone) رفته و روی شماره ساخت (Build Number) چند بار کلیک کنید، همانند تصویر زیر در هر بار کلیک گزینه ای ظاهر شده و در آخر گزینه ای به نام شما اکنون یک توسعه دهنده هستید (You are now a developer) ظاهر خواهد شد. این بدین معنی است که گزینه Developer Options در بین گزینه های منو تنظیمات فعال شده است.

developer.optionsـ حال به صفحه قبل برگشته و روی گزینه Developer Options کلیک کنید سپس در پنجره باز شده کادر مربع روبروی گزینه USB debugging را تیک بزنید.

usb.debugging.sـ تبریک! ویژگی USB Debugging برای گوشی شما فعال شده است.

Camp Co
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.