قفل کردن درب ها از هر نقطه جهان با موبایل

قفل کردن درب ها از هر نقطه جهان با موبایل

قفل کردن درب ها از هر نقطه جهان با موبایل

 

ایران ناز، درب های خود را از هر نقطه از جهان قفل کنید ، هر گوشی هوشمندی توانایی استفاده از نرم افزار Lockitron را دارا است. با این نرم افزار شما میتوانید به سرعت دسترسی های خود را با خانواده و یا دوستان خود به اشتراک بگذارید.

Lockitron به شما آرامش میدهد
Lockitron به شما نشان میدهد که آیا هنگام خروج ، درب را قفل کرده اید؟ و یا حتی هنگامی که فرزندتان قفل درب را با استفاده از کلید یا موبایل خود باز میکند،با پیغامی شما را مطلع میسازد.

با خانواده و دوستان به اشتراک بگذارید:
دعوت خانواده،دوستان و مهمان ها به Lockitron بسیار بسیار ساده میباشد. تنها ایمیل یا شماره تلفن آنها را وارد نمایید ، بقیه کارها با ما!!

قابل نصب بر روی قفل ها تنها در چند ثانیه:
مستاجرها نیز میتوانند از این وسیله به راحتی استفاده کنند. زیرا این وسیله بر روی پیچ هایی که برای قفل قبلی درون دیوار جای گرفته اند نصب میشود و به راحتی میتوانید هنگام جابجایی و نقل مکان به محل جدید ، این وسیله را هم به همراه خود ببرید.سازگار با کلیه گوشی های هوشمند که از طریق ویسایت با ما در ارتباط هستند و گوشی های قدیمی نیز میتوانند از طریق پیام کوتاه از این وسیله استفاده کنند.

مجهز به سیستم وای فای:
شما میتوانید این دستگاه را با استفاده از سیستم وای فای که بر روی آن نصب شده است کنترل کنید و کلیه پیغام هایی که از آن فرستاده میشود را در هر نقطه ای از جهان که هستید دریافت نمایید
اگر شما آیفن ۴ اس یا آیفن ۵ استفاده میکنید، میتوانید با فعال کردن آپشن حس کننده این نرم افزار ، درب ها را هنگام رفت و آمد باز یا ببندید.

کاملا هوشمند:
با استفاده مدیریت هوشمند انرژی ، باطری این وسیله توانایی کار کردن تا یک سال را داراست و در صورت پایان عمر باطری ، از طریق پیغامی شما را مطلع میسازد.

قابل شخصی سازی:
شما به راحتی توانایی آن را دارید تا با استفاده از نرم افزار این دستگاه ، آن را برنامه ریزی کرده و نوع فعالیت آن را به سلیقه خود تغییر دهید.

موفق باشید.

Camp Co
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.