معرفی مدیران نخبه

معرفی مدیران نخبه

معرفی مدیران نخبه

 

در عصری که ما زندگی میکنیم یعنی عصر تکنولوژی برتر، مدیریتبر کلیه ساختارهای موجود در جوامع بشری اعم از صنعتی، اجتماعی،آموزشی و غیره رابطه تنگاتنگ دارد و با پیشرفت تکنولوژی نیاز مدیران را به بروزرسانی علم وفنون مرتبط با ان برجسته نموده است، بر خلاف جوامع قرون وسطایی که مدیریت از میان طبقات تعریف شده اجتماع تعریف می شده در حال حاضر رقابت سخت اقتصادی و تنگاتنگ میان کشورها و ابر شرکت های جهان طوری شده است که شرکت های دیگر را تحت الشعاع قرار داده و دیگر مدیریت بر حسب کارآمدی، علم و خلاقیت افراد تعیین میگردد و عملا برتری های شخصی است که گوی سبقت را از دیگر رقبا می رباید و یک مدیر را در عرصه خاص مدیریتش برجسته می کند.زمینه های پیشرفت یک جامعه مدرن بر اساس چارت مدیریتی زیر طراحی میشود که در کل یک فرایند پیشرو در دنیای تکنولوژی امروز بوجود می آورد.

معرفی مدیران نخبه
معرفی مدیران نخبه

 

level 1 و level 2  جز بحث های کلان میباشند و طبق سیاست کلی هر کشور برنامه ریزی میشوند اما در level 3 و level 4 مدیران موفق تمام کشورها، رویکرد مشترکی دارند.

درخواست ما ازمخاطبین عزیز در این سایت این است که مدیرانی را که از نظر خود نخبه می دانند به ما اعلام نمایند تا در بخش مدیران نخبه با ذکر برجستگیهای ایشان به جامعه معرفی گردد. فعالیت مدیران موردنظر میتواند در تمام رشته های مربوط به تولید علم و تکنولوژی و صنایع تبدیلی نفتی و پتروشیمی، صنایع فولاد، کشاورزی، الکترونیک و کامپیوتر، توریسم و گردشگری، دستی و تولیدی و هر نوع صنایع تولیدی و اقتصادی دیگر و همچنین علوم روز بازرگانی بین المللی، بازاریابی، مدیریت، سرمایه گزاری و استفاده از تکنولوژی های برتر در عرصه تولید ملی کشور باشد. قابل ذکر است هر مدیری که شما معرفی میکنید ممکن است مدیر نخبه هفته ما باشد و از طریق این سایت به کل کشور معرفی گردد.

از بین مدیران نخبه یکی انتخاب و در آخر ماه و همچنین فصل و سال با رای شما مدیر برتر انتخاب میشود و برای هر دوره تندیس مدیر نخبه و هدایایی به شما و این عزیزان اهدا خواهد شد، ضمنا تمام کسانی که برای ما نظر ارسال می کنند، جز اعضا باشگاه ما شناخته میشوند و با دریافت شماره عضویت از اخباری که اعلام خواهد شد، آگاه میشوند.

 

برای ورود به سایت معرفی مدیران نخبه کلیک کنید

 

_______________________________________________________________________________

Copy Right  هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع از لحاظ شرعی حرام  و خلاف قوانین است.  لطفا در صورت استفاده از مطالب منبع را ذکر کنید.

NetFixed Forum  در صورت داشتن سوال و یا مشکل پیرامون این مطلب، در انجمن دانش کمپ مطرح کنید.

Password  پسورد فایل های سایت : daneshcamp.ir

Home  منبع : وب سایت دانش کمپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *