نحوه دانلود زمانبندی شده در اندروید(Agrin)

سلام میکنم به شما همراهان سایت دانش کمپ؛با آموزش نحوه دانلود زمانبندی شده در اندروید با استفاده از نرم افزار آگرین(Agrin) با شما هستیم.

با استفاده از دانلود منیجر آگرین شما میتونید لینک را در زمان دلخواه دانلود کنید و زمان پایان دانلود را نیز مشخص کنید.این قابلیت برای افرادی مناسب است که از اینترنت رایگان شبانه استفاده می کنند و می خواهند فایل ها را در زمان خاص دانلود کنند.برای یادگیری این آموزش با ما همراه باشید.در ابتدا می توانید آخرین نسخه از نرم افزار آگرین را از اینجا دانلود کنید.با ما همراه باشید.

قدم اول برای دانلود زمانبندی شده در اندروید با استفاده از نرم افزار آگرین(Agrin)

بعد از اجرای برنامه علامت مشخص شده در تصویر را انتخاب کرده و سپس لینک دانلود خود را در کادر موردنظر وارد کرده و در آخر گزینه درج را انتخاب کنید.

قدم دوم

مشاهده می کنید که لینک شما در این صفحه اضافه می شود.برای مشخص کردن زمان دانلود لینک را در صفحه یکبار لمس کرده و سپس گزینه مشخص شده در تصویر را انتخاب کنید.

قدم سوم

در این مرحله تیک گزینه “شروع ترتیبی در همین لحظه” را برداشته و بعد از مشخص کردن زمان و تاریخ شروع دانلود گزینه درج را انتخاب کنید.

قدم چهارم

برای مشخص کردن زمان پایان دانلود می توانید با لمس دوباره لینک و انتخاب گزینه مورد نظر زمان پایان را مشخص کنید.

دقت کنید که اگر چندین لینک برای دانلود دارید ابتدا باید همه لینک ها را انتخاب کرده و سپس از پایین صفحه گزینه شروع و پایان دانلود را مشخص کنید.

امیدوارم از این آموزش استفاده کرده باشید.برای حمایت از ما میتونید لینک این صفحه رو برای دوستانتون ارسال کنید.همچنین شما میتوانید با ارسال دیدگاه های خودتون اعم از انتقادات و پیشنهادات و نظرات ما را در هرچه بهتر شدن فعالیتمون یاری کنید.

Camp Co
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.