پرداخت الکترونیکی مبتنی بر NFC

پرداخت الکترونیکی مبتنی بر NFC

پرداخت الکترونیکی مبتنی بر NFC

پرداخت تلفن همراه ساده‌ترین و سریع‌ترین راه برای انتقال پول است.
مشتریان می‌توانند بدون نیاز به شماره‌حساب و کار با نرم افزار های گوناگون و پیچیده‌ی بانکی پرداخت خود را انجام دهند. در این روش نه نیاز به همراه داشتن کارت پلاستیکی یا یادآوری رمز عبور است و نه مراقبت برای فراموش نکردن کارتی که فقط یک کاربرد دارد. همه آنچه نیاز است تنها یک گوشی تلفن همراه است. پرداخت تلفن همراه بلافاصله، در شب، در طول تعطیلات و در همه‌ی زمان‌هایی که ممکن است دسترسی به خودپرداز مشکل یا دور از دسترس باشد امکان‌پذیر است.
کافی است مشتری موبایل را دستگاه پرداخت نزدیک کرده تا مبلغ مورد پرداخت بر روی گوشی نمایش یابد. تنها کاری که باید انجام شود فشار دادن بر روی کلید تأیید یا فشردن دکمه انجام پرداخت است. همین.
گرچه مشتری می‌تواند برای امنیت بیشتر یک شماره پین را نیز پس از تأیید وارد نماید.

راه حل های سفارشی

ایران ان اف سی می‌تواند با توجه به درخواست شما و نیاز مشتریان شما راه حل های مبتنی بر ان اف سی را به صورت سفارشی فراهم آورد. خدمات نرم افزاری به همراه راه حل های جامع نرم افزاری – سخت افزاری می‌تواند توسط ایران ان اف سی ارائه شود. راه حل های بومی، سفارشی‌سازی شده به همراه پشتیبانی ایرانی می‌تواند مزایای غیرقابل رقابت با خدمات دهنده‌های غیر بومی باشد. تبحر و سابقه تیم فنی ما می‌تواند مشریان شما را راضی و شما در ارائه یک سرویس برتر کمک نماید.
پرداخت الکترونیکی مبتنی بر NFC

سامسونگ و ویزا کارت

سامسونگ و ویزا برای ترویج پرداخت توسط تلفن همراه با استفاده از تکنولوژی NFC باهم همکاری کردند. در آغاز استفاده از دستگاه موبایل برای پرداخت برای مردم امری غریب و کمی غیرمعمول بود. برای مردم تبدیل‌شدن ابزاری که تا امروز برای مکالمه و بازی و گاها خواندن ایمیل‌ها استفاده می‌شد تبدیل به کیف پول کمی سخت بود. جا انداختن این قضیه که تلفن همراه می‌تواند جایگزین مناسبی برای پول کاغذی یا پلاستیکی باشد کار راحتی نبوده و هنوز هم نیست.
پرداخت الکترونیکی مبتنی بر NFCبا تمام این مشکلات شرکت ویزا در یک اقدام هماهنگ با شرکت سامسونگ نرم افزار قابل نصب payWave را به بازار ارائه دادند. مردم می‌توانند با نصب این نرم افزار و افزودن اطلاعات کارت های بانکی خود با استفاده از قابلیت NFC موجود در گوشی های شرکت سامسونگ گوشی تلفن همراه خود را به کیف پول الکترونیکی تبدیل کنند.

مستر کارت

سامسونگ و ویزا تنها شرکت‌هایی نیستند که از تکنولوژی NFC برای سامانه دریافت و پرداخت پولی استفاده می‌کنند. شرکت مستر کارت هم با سامانه نرم افزاری MasterPass سعی کرده است که از این بازار به دور نباشد.
پرداخت الکترونیکی مبتنی بر NFCاین شرکت با ارائه این نرم افزار که مخصوص گوشی های هوشمند طراحی و پیاده‌سازی شده است توانسته است گوشی همراه مجهز به NFC را به یک کیف پول الکترونیکی تبدیل کند

کیف پول گوگل

غول دنیای جستجو که این روزها مانند مایکروسافت به هر زمینه‌ای سرک می‌کشد از NFC غافل نمانده است. گوگل با ارائه خدمات کاملی در زمینه کیف پول الکترونیکی مبتنی بر NFC سعی کرده است یک راه حل کامل و جامع را به مصرف‌کنندگان و فروشگاه داران ارائه نماید.
پرداخت الکترونیکی مبتنی بر NFCاین سرویس Google Wallet یا کیف پول گوگل نام دارد. فروشگاه داران لازم است برای ارائه خدمات به مشتریان دستگاه‌های POS مجهز به قرائت کننده NFC را تهیه کنند.
مشتریان نیز می‌توانند با نصب نرم افزار Google Wallet بر روی گوش تلفن همراه و افزودن اطلاعات کارت های بانکی خود از این سرویس به سادگی استفاده نمایند.
این راه حل از آغاز با پشتیبانی از چهار کارت بانکی معروف ویزا، مستر کارت، امریکن اکپرس و دیسکاور کار خود را آغاز کرد. ارائه خدمات در فروشگاه‌های بزرگی مانند MACYS یا SUBWAY می‌تواند نوید بخش استقبال مشتریان زیادی باشد.

آموزش کار با nfc

Camp Co
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.