پس گرفتن اکانت هک شده تلگرام

پس گرفتن اکانت هک شده تلگرام

پس گرفتن اکانت هک شده تلگرام

پس گرفتن اکانت هک شده تلگرام
پس گرفتن اکانت هک شده تلگرام

 

 

چندی پیش در مورد رمز گذاشتن بر روی برنامه تلگرام صحبت کرده بودیم که میتوانید از لینک زیر موضوع را مطالعه کنید .

آموزش رمز گذاشتن بر روی برنامه تلگرام

 

در دنیای امروزی ما قبل از استفاده از هر برنامه ای باید روش صحیح برنامه رو یاد بگیریم و مهم ترین مساله رو امنیت خودمون بدونیم.  در اکثر درصد مواقع وقتی از همان ابتدا تنظیمات به صورت صحیح انجام نشود دسترسی به ایمیل ، اپلیکیشن پیام رسان یا حساب کاربری مربوط به یک وب سایت غیر ممکن می شود . زیرا هکر برای وارد شدن نیاز به حفره هایی دارد که از طریق سهل انگاری کاربر ایجاد شده ، به همین دلیل بعد از وارد شدن و سوء استفاده از باگ مورد نظر ، سریعا آن را برطرف می کند تا فرد دیگری به آن دسترسی نداشته باشد .به هر صورت در ادامه روشهای بروز این مشکل و راهکاری که می توانید حساب کاربریتان را بدست آوردید توضیح داده می شود .

 

1. چند روز پیش یک مقاله با عنوان ” آموزش افزایش امنیت تلگرام ” در سایت فعال شده است که پیشنهاد میکنم ابتدا این مقاله را بررسی بکنید ، قبل از اینکه مشکل هک شدن حساب کاربری برای شما هم اتفاق بیافتد .
2. حتما رمز دو مرحله ای را برای تلگرام فعال کنید . tow step password در بخش تنظیمات تلگرام ، Privacy and security قرار دارد .
3. به بخش Active Session رفته و بررسی کنید فرد دیگری از حساب کاربری شما استفاده نکند .

Setting / Privacy & Security / Active Sessions

 

هر سه روشی که برای افزایش امنیت وجود دارد در سایت توضیح داده شده است . اما فرض را بر این میگیریم که شما این موارد را رعایت نکرده اید و حاب تلگرام شما هک شده است . حالا باید چکاری انجام بدهید ؟

 

تلگرام برای رفع مشکل در بخش پشتیبانی فرمی را قرار داده است که باید از طریق آن اعلام کنید که حسابتان هک شده است . تلگرام مواردی مثل شماره همراه و ایمیل شما را بررسی می کند ، در صورت صحیح بودن و تغییر ندادن اطلاعات پروفایل توسط هکر ، یک ایمیل یا پیامکی شامل یک کد 4 رقمی به تلفن همراهتان فرستاده می شود که طی مدت مشخص باید وارد حسابتان شوید .

 

1. ابتدا بر روی این لینک کلیک کنید . سپس به صورت انگلیسی در قسمت ” Please describe your problem : ” مشکلتان را تایپ کنید .

برای انجام اینکار می توانید از گوگل ترنسلیت هم کمک بگیرید . سپس در کادر بعدی شماره همراه و موبایلتان را تایپ کنید .

 

آموزش بازیابی اکانت هک شده تلگرام

سپس پیام بررسی و موفقیت آمیز بودن ارسال نمایش داده می شود. منتظر باشید تا پاسخ را دریافت کنید . معمولا 24 ساعت زمان می برد که این مدت زمان تقریبی بوده و منبع دقیقی برای آن وجود ندارد .

2 آموزش بازیابی اکانت هک شده تلگرام

 

 

روش دوم : اگر شخص هکر بر روی امانت شما رمز 2 مرحله ای فعال نکرده باشد میتوانید در تلگرام شماره خود را وارد کنید و منتظر باشید که کد تایید ارسال شود و وارد تلگرام شوید . در این مرحله باید سریعا گزینه سوم امنیتی که گفتیم “Active Sessions ” رفته و اون شخص رو از تلگرام خود بیرون کنید . برای اینکار بر روی Terminate all کلیک کنید .

 

موفق باشید ..

Camp Co
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.