چند ویژگی آپدیت تلگرام جدید

تنظیم حذف اطلاعات حساب کاربری تلگرام بعد از یک بازه زمانی مشخص

چند ویژگی آپدیت تلگرام جدید

یکی از اهداف تلگرام جایگزین شدن این شبکه پیام رسان به جای ایمیل است . اما در این شبکه پیام رسان بسیاری از افراد و شرکت ها برای جلب توجه شما سخت در حال رقابت هستند گاهی اوقات در اواسط تایپ کردن یک پیام مهم توسط شما پیامی برای جلب توجه شما می آید  و امکان دارد که شما پیام اصلی خود را فراموش کنید . خبر خوب این است که با آخرین آپدیت ارائه شده از سوی این شرکت این امر دیگر مشکل ساز نمی شود .

تلگرام بروز شد ویژگی های آپدیت جدید
امروز در آپدیت جدید , این شرکت ویژگی Drafts را معرفی کرد . پیام های نوشته شده نا تمام شما ,  به صورت کاملا واضح در قسمت لیست گفتگو قابل مشاهده هستند و پیام های ناتمام و فرستاده نشده از سوی شما به قسمت بالای این لیست می آیند . ویژگی جدید دیگر این است که تمام پیام های فرستاده نشده (drafts ) با تمام دستگاه هایی که در آن تلگرام را استفاده می کنید همگام سازی یا synced می شوند . حالا شما می توانید به تایپ در گوشی خود بپردازید و  دقیقا همان جایی که آن را رها کرده اید ادامه آن را بر روی کامپیوتر خود انجام دهید .

1
تصویر در تصویر
در IOS , YouTube و ویدئو های Vimeo در قسمت گوشه راست یک دکمه جدید قرار گرفته است . بر روی آن ضربه بزنید تا اندازه نمایش ویدئو کوچک شود و در این حال شما در حال دیدن و شنیدن فایل تصویری هستید در حالی که می توانید به دیگر کارهای خود در برنامه رسیدگی کنید .
شما می توانید فایل تصویری کوچک شده را به فضاهای مختلف صفحه نمایش بکشید تا مزاحمتی برای شما ایجاد نکند . در iPad , ویدئو ها به حالت PiP ( Picture in Picture ) در می آیند و شما می توانید در این حالت حتی در حال تماشای فایل تصویری از برنامه دیگری نیز استفاده کنید .

پخش کننده ویدئویی داخلی برای اندروید
کاربران نسخه اندروید از یک پخش کننده داخلی ویدئو نیز بهره خواهند برد که برای نسخه های سیستم عاملی 4.1 و بالاتر قابل اجرا است .

3
در انتها نیز , تلگرام ورژن 3.10 به شما امکان تماشای تمامی عکس های گذاشته شده در قسمت profile یک گروه را می دهد در گذشته شما فقط آخرین عکس یک گروه را می توانستید مشاهده کنید . دکمه بسیار کاربردی Scroll to bottom یا رفتن به انتها با نمایش تعداد پیام های اضافه شده جدید نیز به اندروید و نسخه دسکتاپ اضافه شده است .
تلگرام طراحی تمامی جنبه های نرم افزار را بهبود بخشیده است . نسخه دسکتاپ از رنگ آبی برای پیام های خوانده نشده استفاده می کند , دکمه های جدید اضافه شده اند و صفحه پروفایل به کلی دستخوش تغییر شده است .

موفق باشید.

به اشتراک بگذارید:

Share on email
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عوارض اینترنت Wi Fi را بدانید
متفرقه

عوارض اینترنت Wi Fi

عوارض اینترنت Wi Fi را بدانید   افرادی که به لپ تاپ، تلفن همراه هوشمند و تبلت‌ها اعتیاد شدیدی دارند در مورد خطرات وای‌فای هشدارها