چند ویژگی تلگرام آپدیت جدید ورژن3.9

قابلیتهای جدید تلگرام برنامه ها را به روز کنید

چند ویژگی تلگرام آپدیت جدید ورژن3.9

 ویژگی های آپدیت جدید نرم افزار تلگرام نسخه 3.9

در ادامه آپدیت هایی مداوم شرکت تلگرام که برای راحتی استفاده و افزایش ویژگی های جدید برای نرم افزار پیام رسان تلگرام منتشر می شود ، امروز نیز آپدیت جدیدی از طرف این شرکت برای این نرم افزار ارائه شده است . درادامه شما را با ویژگی های این آپدیت آشنا می کنیم .

ویرایش پیام ها و اشاره های جدید و خیلی چیز های دیگر:
وداع با غلط املایی ،  از امروز شما می توانید پیام های اخیر خود را  که ارسال کرده اید ولی به هر دلیلی مایل به اصلاح آن هستید را ویرایش کنید حال این پیام ها می تواند در یک گفتگوی دو نفره بوده باشد یا اینکه شما یک پیام را در یک گروه فرستاده باشید .

1 ویژگی های آپدیت جدید نرم افزار تلگرام نسخه 3.9

 

به سادگی روی پیامی که می خواهید اصلاح کنید با انگشت ضربه بزنید سپس گزینه edit  را انتخاب کنید ، حال می توانید پیام خود را ویرایش کنید و دو باره ارسال کنید . اگر از نسخه دسکتاپی تلگرام روی کامپیوتر شخصی استفاده می کنید با فشردن کلید رو به بالای جهت نما رو صفحه کلید می توانید آخرین پیامی را که ارسال کرده اید حتی اگر بعد از آن کسی نیز پیامی در گروه داده باشد را ویرایش کنید ، البته پیام هایی را که شما ویرایش می کنید یک لیبل با عنوان ” editet ” در انتهای پیام نشان داده می شود به این معنی که دیگران می توانند متوجه بشوند که پیام شما ویرایش شده است .
اشاره گر های جدید
در این آپدیت جدید شما می توانید در یک گروه به یک شخص خاصی اشاره کنید و آن را مخاطب خاص خود قرار دهید برای این کار در کادر متن علامت ” @ ” وارد کرده و مخاطب خود را از لیستی از افراد گروه که برای شما نشان داده می شود انتخاب کنید با این روش حتی اگر مخاطب شما گروه را در حالت ” Mute  ” ( حالت بی صدا و بدون اعلان ) قرار داده بود نیز پیام شما را با اعلان دریافت خواهند کرد .

2 ویژگی های آپدیت جدید نرم افزار تلگرام نسخه 3.9

 

 

لیست افراد
یکی دیگر از امکانات جدید این آپدیت دسترسی سریع به لیست افراد اخیری است که با آنها گفتگو داشته اید ، این ویژگی باعث می شود شما سریعتر به افراد جدید در قسمت جستجو دسترسی پیدا خواهید کرد .

3 ویژگی های آپدیت جدید نرم افزار تلگرام نسخه 3.9

فایلهای پیوست ربات
در این نسخه جدید دسترسی به رباتهای تلگرام آسان تر شده است ، به راحتی در منوی پیوست به سمت پائین رفته تا آنها را مشاهده کنید ، هر چقدر که شما از رباتها بیشتر استفاده کنید آن رباتها در لیست بالاتر می آیند .
طبیعتا شما رباتهایی را مشاهده خواهید کرد که از آنها حداقل یک بار استفاده کرده باشید . حالا @youtube, @gif  @imdb را برای شروع امتحان کنید ، مشاهده خواهید کرد که رباتهای بیشتری را برای استفاده در اختیار دارید .
4 ویژگی های آپدیت جدید نرم افزار تلگرام نسخه 3.9

بهبود رابط کاربری
تلگرام یک دکمه به اشتراک گذاری سریع را برای forward کردن پیام های رباتها ، کانال ها و گروه های عمومی قرار داده است ، اعلانات یک پیام با استیکر ها حالا  با emoji های مربوط نشان داده می شوند ، حالا شما در یک نگاه ایده کلی پیام را متوجه خواهید شد .
یکی دیگر از ویژگی های این آپدیت مختص کاربران IOS   است ، زمانیکه  برنامه را در این سیستم عامل استفاده می کنید موقعیت اسکرول در گروه یا کانال شما بخاطر سپرده می شود ، این قابلیت باعث می شود زمانیکه شما از یک گروه به گروه دیگر بروید با باز گشت شما به گروه قبلی پیام ها را از همان جائیکه گروه را ترک کردید برای شما به نمایش در می آید و یک ویژگی دیگر نیز این است که شما با زدن یک دکمه به انتهای پیامها در گروه می روید ، این دکمه همچنین پیغام های نخوانده را نمایش می دهد .

موفق باشید.

داستان و تاریخچه بازی کانتر
کانتر استریک

داستان و تاریخچه بازی کانتر

داستان و تاریخچه بازی کانتر نگارش ƇɑρɨȶɑlįsƬ امروز می خوام سرگذشت یا بهتر بگم تاریخچه ی بازی کانتر رو بگم که اگه یک بار گیم نت

آموزش فعال کردن TalkBack در اندروید
اندروید

آموزش فعال کردن TalkBack در اندروید

آموزش فعال کردن  TalkBack در اندروید TalkBackیکی از قابلیت های گوشی های اندروید 4 به بالا می باشد.که برای افراد نابینا و کم بینا درست