چگونه از تلگرام بدون موبایل استفاده کنیم

استفاده از Telegram بدون موبایل

استفاده از Telegram بدون موبایل

استفاده از Telegram بدون موبایل

تلگرام یکی از 10 اپلیکیشن پیام رسان محبوب در بین کاربران ایرانی می باشد که هر روز بر تعداد کاربرانی که از این اپلیکیشن استفاده می کنند ، افزوده می شود .اما یکی از مهم‌ترین برتری‌های تلگرام این است که به راحتی می‌توانید روی کامپیوتر از تلگرام استفاده کنید، آن هم بدون آن‌که لازم باشد آن را روی گوشی هوشمند یا تبلت نصب کنید. حتی بر روی ویندوز !!! حتما سوال می کنید پس چه راهی برای دسترسی به این نرم افزار وجود دارد ؟ با من همراه باشید .

 1. تلگرام دارای یک نسخه تحت وب می باشد که از طریق این لینک قابل دسترس می باشد . (https://web.telegram.org)همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید Telegram پلتفرم‌های مختلفی را تحت پوشش قرار داده است و حتی با استفاده از یک مرورگر مانند کروم یا فایرفاکس هم می‌توانید به تلگرام وصل شوید.

1 استفاده از Telegram بدون موبایل

2. به صورت اتوماتیک از روی شناسه IP  این سرویس کشور ایران را شناسایی می کند . شماره موبایلتان را بدون صفر وارد کرده و بر روی کلید next کلیک کنید . پیغامی مبنی بر تائید شماره همراه نمایش داده می شود بر روی OK کلیک کنید .

2 استفاده از Telegram بدون موبایل

 

3. یک کد به گوشی شما ارسال می شود که 2 دقیقه زمان دارید در کادر مشخص شده وارد و بر روی کلید Next کلیک کنید .

3 استفاده از Telegram بدون موبایل

4. همانطور که مشاهده می کنید اپلیکیشن تلگرام در محیط مرورگر فعال می شود و یک پیامک به گوشی شما ارسال می شود . امیدوارم از این مطلب آموزش لذت برده باشید .

4 استفاده از Telegram بدون موبایل

موفق باشید.

کانال های خارجی تلگرام
تبلیغات

increase telegram members

How to increase your channel members in Telegram, in this article we have included 14 ways to increase your Telegram channel members so that you