چگونه تلگرام خود را فارسی کنیم

آموزشی فارسی کردن تلگرام

آموزشی فارسی کردن تلگرام

آموزشی فارسی کردن تلگرام

یکی از قابلیت ها و ویژگی هایی که برای کاربران ایرانی درمورد استفاده از برنامه های مجازی بسیار مهم است ، داشتن زبان فارسی میباشد.مسنجر تلگرام دارای یک نرم افزار نسخه ی فارسی میباشد که با نصب آن می توانید پیام رسان تلگرام را فارسی کنید . این قابلیت به شما این امکان را میدهد راحت تر بتوانید با این برنامه کار کنید .

1. ابتدا اپلیکیشن را از این قسمت دانلود و نصب کنید . در ابتدا به اینکه اشاره کنم که نرم افزار فوق نسخه ی غیر رسمی تلگرام میباشد. افرادی که میخواهند از نسخه ی اصلی مسنجر تلگرام استفاده نمایند و آن را به زبان فارسی در اختیار داشته باشند میتوانند از آموزش زیر استفاده نمایند.

در ابتدا شما باید فایل فارسی ساز تلگرام را از اینجا دانلود نمایید. زمانی که فایل فارسی ساز را دانلود کردید آن را از حالت فشرده خارج نمایید وسپس در یک مسیر مشخص در گوشی خود بریزید.سپس تلگرام خود را اجرا کنید و پس از اجرا برنامه وارد صفحه ی چت یکی از دوستان خود بشوید و سپس علامت گیره را که در پایین سمت راست تصویر درکنار علامت وویس میباشد را انتخاب نمایید.

آموزشی فارسی کردن تلگرام 1

پس از انجام مرحله ی بالا در پایین صفحه یک پنجره برای شما باز میشود که باید از داخل آن پنجره گزینه ی File را انتخاب کنید.

 

آموزشی فارسی کردن تلگرام 2

پس از انتخاب گزینه ی File باید به مسیری که در آن فایل پارسی ساز تلگرام را قرار داده اید ، بروید.

آموزشی فارسی کردن تلگرام 3

آموزشی فارسی کردن تلگرام 4

آموزشی فارسی کردن تلگرام 5

زمانی که فایل را انتخاب کردید و فرستادید باید بر روی سه نقطه ی عمودی در کنار فایل کلیک نمایید و سپس در پنجره ای که برای شما باز میشود گزینه ی Apply Localization file را انتخاب کنید و سپس از منویی که برای شما باز میشود زبان پارسی را انتخاب کنید.

آموزشی فارسی کردن تلگرام 6

آموزشی فارسی کردن تلگرام 7

آموزشی فارسی کردن تلگرام 8

پس از انتخاب زبان پارسی تلگرام شما به زبان پارسی در میاید و شما میتوانید از آن استفاده کنید و لذت ببرید.

آموزشی فارسی کردن تلگرام 9

موفق باشید.

Camp Co
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.