چگونه در تلگرام ضبط و ارسال پیام ویدیویی داشته باشیم

چگونه در تلگرام ضبط و ارسال پیام ویدیویی داشته باشیم

در این مطلب می خواهیم ضبط و ارسال پیام های ویدیویی را آموزش دهیم.امروز کاربرد فراوانی در بین کاربران دارد. تلگرام خود را به روز رسانی کنید . خود تلگرام حجم فیلم هارا فشرده سازی می کند که ارسال و دریافت آنها به راحتی انجام گیرد.

 

برای ضبط و ارسال پیام ویدیویی مراحل زیر را انجام دهید :

1_ تلگرام را باز کنید و صفحه چت را باز کنید. واز داخل صفحه چت از گوشه سمت راست قسمت پایین روی ضبط صدا ضربه بزنید. مشاهد می کنید که ضبط صدا جای خود را با ویدیو تغییر می دهد وبا نگه داشتن ویدیو شروع به ضبط کردن می کند.

2_ زمانی که مدت زمان ضبط فیلم طولانی می باشد می توانید انگشت خود را روبه بالا بکشید به سمت علانت قفل با این کار فیلم برداری ادامه می یابد بدون اینکه انگشت شما درگیر باشد.

3_زمانی که می خواهید ضبط فیلم کنید با دوربین جلو شروع می شود ولی اگر خواستید با دوربین عقب ضبط کنید به روی علامت جابه جایی در قسمت چپ تصویر ضربه بزنید.

4_ برای توقف فیلم روی علامت توقف سمت راست ضربه بزنید.

5_ کلیپ ضبط شده آماده شده و شما می توانید صدا یا قسمتی از تصویر را حذف کنید. برای ارسال کافی است روی علامت پایین سمت راست ضربه بزنید.

پیام ویدویی شما شروع به آپلود و ارسال کردن می کند و می بنید که به صورت دایره ای نمایش داده می شود . وبرای فعال شدن صدا روی آن ضربه بزنید.

موفق باشید.

کتاب الکترونیک

کتاب مجموعه 100 ترفند ویندوز XP

  توضیحات :    این کتاب شامل 100 ترفند جالب و کاربردی در محیط ویندوز XP میباشد. اکثر ترفندها مربوط به محیط رجیستری ویندوز هستند.   ام کتاب :  مجموعه 100 ترفند