چگونه در کانال تلگرام کاربران را اضافه یا حذف کنیم

آموزش اضافه کردن افراد جدید به لیست کانال در تلگرام

چگونه در کانال تلگرام کاربران را اضافه یا حذف کنیم

اضافه و حذف کردن کاربران در کانال تلگرام

در مقاله قبلی “آموزش ساخت کانال تلگرام Telegram Channel” به صورت کامل توضیح داده شده است . تلگرام در نسخه جدی خود در منوی تنظیمات گزینه New Channel را اضافه کرده است .هنگامی که شما کانالی ایجاد میکنید کاربران کانال شما قادر به ارسال هیچگونه پیام یا فایلی نبوده و فقط میتواند از مطالبی که توسط مدیران کانال به اشتراک گذاشته میشود بهره ببرند و آن را با دیگران به اشتراک بگذارند و همچنین هیچ محدویتی برای اضافه کردن کاربر به کانال وجود ندارد و شما میتواید از راه هایی که در ادامه توضییح داده میشود تمامی کاربران تلگرام را به کانال خود اضافه و برای آنها مطالب خود را ارسال کنید که این گزینه بسیار شبیه به پیج (Page) و فن پیج های فیس بوک و اینستاگرام و.. میباشد و از این قابلیت مدیران براحتی میتوانند مطالب خود را در یک محیط امن و بی تنش با کاربران خود به اشتراک بگذارند، کانال ها نیز میتوانند به حالت عمومی و خصوصی تعیین گردند تا عده خاص یا همه افراد بتوانند به آن ورود کنند.

آموزش اضافه کردن افراد جدید به لیست کانال در تلگرام

1. شما می توانید در همان ابتدای ساخت گروه از لیست مخاطبانی که نمایش داده می شود ، کاربران را به کانال ساخته شده اضافه کنید . اما اگر اینکار را انجام نداده اید وارد کانالی که ساخته اید شوید .
2. بالای صفحه بر روی سه نقطه … تب کنید و در پنجره جدیدی که باز می شود گزینه Change info را انتخاب نمایید .

1 اضافه و حذف کردن کاربران در کانال تلگرام

3.سپس یک پنجره وسط صفحه باز می شود . بر روی گزینه Member تب کنید .

 

2 اضافه و حذف کردن کاربران در کانال تلگرام

4. در پنجره بعدی بر روی گزینه Add number تب کرده و از لیست مخاطبان هر فردی که مد نظرتان است و می خواهید به گروه اضافه شود را خودتان Add کنید .

3 اضافه و حذف کردن کاربران در کانال تلگرام

4 اضافه و حذف کردن کاربران در کانال تلگرام

 

آموزش حذف کردن کاربران از لیست کانال در تلگرام
3. بالای صفحه بر روی سه نقطه … تب کنید و در پنجره جدیدی که باز می شود گزینه Change info را انتخاب نمایید .سپس یک پنجره وسط صفحه باز می شود . بر روی گزینه Member تب کنید .سپس برای حذف کاربران بر روی نام آن انگشت خود را چند ثانیه نگه دارید که Remove from channel ظاهر شود تا با انتخاب آن کاربر حذف شود.

5 اضافه و حذف کردن کاربران در کانال تلگرام

موفق باشید.

Camp Co
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.