چگونه روی ویندوز فون تلگرام نصب کنیم

آموزش نصب تلگرام بر روی ویندوز فون

آموزش نصب تلگرام بر روی ویندوز فون

آموزش نصب تلگرام بر روی ویندوز فون

در مقاله قبلی توضیحاتی در مورد نرم افزار تلگرام خدمت شما ارائه شد . اما نحوه نصب این برنامه به چه شکل می باشد ؟ تلگرام بر روی تمام سیستم عامل ها امکان نصب دارد من سعی میکنم به صورت جدا گانه روش نصب را در هر سیستمی عاملی به صورت تفکیک آموزش بدهم .  ابتدا از ویندوز فون شروع کرده و در اندروید و ios سعی می کنم روش نصب را تمام کرده و روش استفاده از این اپلیکیشن را آغاز کنم . شاید نصب این اپلیکیشن برای کاربران سطح متوسط رو به بالا کار ساده ای باشد ولی برای کاربران مقدماتی چندان کار ساده ای نباشد مخصوصا برای افرادی که زیاد با قسمت های مختلف یک گوشی آشنایی ندارند . در این مقاله روش نصب Telegram را در ویندوز فون آموزش داده و سعی می کنم در بخش های بعدی به صورت کامل تنظیمات این اپلیکیشن را شرح بدهم.

1. وارد فروشگاه ویندوز فون شده و در کادر جستجو Telegram را وارد کنید . بعد از مشاهده آیکون نصبی برنامه بر روی آن کلیک کنید . 

1 آموزش نصب تلگرام بر روی ویندوز فون

2 آموزش نصب تلگرام بر روی ویندوز فون

3 آموزش نصب تلگرام بر روی ویندوز فون

 

2.بر روی کلید نصب کلیک کنید . نام و نام خانوادگی  خودتان را در کادر مشخص شده وارد کرده و بر روی کلید Next کلیک کنید . 

4 آموزش نصب تلگرام بر روی ویندوز فون

 

3. در مرحله بعدی شماره همراه خودتان را تایپ کرده و بر روی کلید Next کلیک کنید . کمی صبر کنید تا یک پیامک برای شما ارسال شود تا در کادر جهت تاییدیه شماره گوشی ارسال شود . بعد از وارد کردن پیامک حساب کاربی شما فعال می شود .

5 آموزش نصب تلگرام بر روی ویندوز فون

6 آموزش نصب تلگرام بر روی ویندوز فون

7 آموزش نصب تلگرام بر روی ویندوز فون

8 آموزش نصب تلگرام بر روی ویندوز فون

موفق باشید.

Camp Co
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.