چگونه مطالب کانال تلگرام را با دیگران اشتراک گذاریم

آموزش اشتراک گذاری مطالب کانال تلگرام با دیگران

آموزش اشتراک گذاری مطالب کانال تلگرام با دیگران

  • آموزش اشتراک گذاری مطالب کانال تلگرام با دیگران

از زمانیکه امکان اضافه کردن کانال به تلگرام اضافه شده است ، محبوبیت این شبکه اجتماعی دو چندان شده و وبمسترهایی که تا به حال از تلگرام استفاده نمیکردند نیز برای تبلیغات و درج مطالبشان در پیچ در تلگرام عضو شده اند. ویژگی که گروه را شبیه به یک Page کرده و این امکان را در اختیار شما قرار میدهد تا بتوانید مطالب خودتان را با امنیت بالا ارسال کنید و اجازه ندهید مخاطبان دیگر پیغامی ارسال کنند . یک ویژگی فوق العاده و منحصر به فرد نسبت به اپلیکیشن های دیگر . یکی از قابلیت های کانال اشتراک گذاری مطالب کانال تلگرام با دیگران است که در ادامه آموزش میدهم .

1. وقتی مطالبی را در Pageجهت مشاهده کاربران قرار میدهید ، کاربران ممکن است بخواهد این مطالب یا پیام ها را برای دیگران ارسال کنند .برای اشتراک گذاری مطلبی از کانال تلگرام فعلا تنها راهی که برای اینکار در نظر گرفته است فوروارد (Forward) کردن مطلب برای دیگران است.با استفاده از این قابلیت که شبیه دکمه Share فیس بوک و.. می ماند میتوانید مطلب یک کانال را با گروه یا یک شخص به اشتراک بگذارید.

با توجه به این توضیحات بر فرض مثال می خواهید یک پیام را برای کاربرانخاص ارسال کنید . کافیست چند ثانیه بر روی پیام یا مطلب ارسال شده تب کنید . سپس گزینه Forward Message یا آیکون آن نمایش داده می شود . بعد از تب بر روی آیکون مورد نظر لیست مخاطبان نمایش داده شده و به سادگی می توانید پیام را به اشتراک بگذارید .

 

آموزش اشتراک گذاری مطالب کانال تلگرام با دیگران

موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کانال BOMB021
کانال تلگرام

کانال BOMB021

  بَرایِ ما کِیفیَت مُهمه نَه کَمیَت ! شایَد روزی یه پُست بِذاریم اما قَطعا بُمبه لینک عضویت در کانال BOMB021

سریال نامبر Cs 1.6 اورجینال
کانتر استریک

سریال نامبر Cs 1.6 اورجینال

سریال نامبر Cs 1.6 اورجینال خرید ریپورتاژ خبری و دانشگاهیبک لینک فالوو با قیمت مناسب واتساپ پلاس یکی از نسخه های جدید واتساپ هست که