چگونه نمایشگر همیشه روشن را در ال جی G6 تنظیم کنیم؟

 چگونه نمایشگر همیشه روشن را در ال جی G6 تنظیم کنیم؟

چگونه نمایشگر همیشه روشن را در ال جی G6 تنظیم کنیم؟

در گذشته نیز درباره این قابلیت فوق العاده که با کمک ویژگی های صفحه نمایش AMOLED طراحی و توسعه داده شده صحبت کرده ایم. با استفاده از قابلیت نمایشگر همیشه روشن (always-on display) اسمارت فون شما قادر خواهد بود بدون مصرف قابل توجه شارژ باتری، اطلاعاتی نظیر ساعت، تاریخ، نوتیفیکیشن برنامه ها، درصد شارژ و برخی موارد دیگر را بر روی صفحه، نمایش دهد. خوشبختانه در گوشی جدید LG G6 نیز چنین قابلیتی گنجانده شده است و به احتمال زیاد شما نیز دلیلی نمی بینید تا آن را فعال نکنید. پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا شما را با نحوه این کار آشنا کنیم.

۱- بالای صفحه را به سمت پایین بکشید تا نوار اطلاع رسانی باز شود.

۲- بر روی آیکون تنظیمات (شکل چرخ دنده) در گوشه ی بالا سمت راست صفحه ضربه بزنید.

۳- وارد تب Display شوید.

۴- بر روی گزینه ی Always-on display ضربه بزنید.

 

 

۵- بر روی دکمه ای که در گوشه ی بالا سمت راست صفحه قرار دارد ضربه بزنید تا به حالت On در آید.

۶- وارد قسمت Content شوید تا محتویات نمایشی نظیر ساعت آنالوگ، ساعت دیجیتال یا امضای شخصی را انتخاب نمایید.

 

 

همچنین گزینه های بیشتری نیز برای تنظیم فراهم شده است. به عنوان مثال می توانید تعیین کنید که این قابلیت در ساعت های مشخصی از روز غیر فعال شود یا اینکه میزان روشنایی صفحه ی مربوط به آن را تنظیم نمایید. علاوه بر این در منوی تنظیمات ذخیره باتری نیز گزینه ای در اختیارتان قرار می گیرد تا در صورت تمایل نمایشگر همیشه روشن را به گونه ای تنظیم نمایید تا در هنگام روشن بودن حالت ذخیره باتری، خاموش شود. هم اکنون می توانید از این قابلیت بسیار جذاب نهایت لذت را برده و یک صفحه ی شیک را برای اسمارت فون خود به ارمغان بیاورید. به خصوص آنکه گوشی شما نیز ال جی و آن هم جدیدترین مدل آن یعنی G6 باشد.

افزایش سرعت دانلود آیفون
متفرقه

افزایش سرعت دانلود آیفون

Idownloader یک نرم افزار بسیار قوی در زمینه دانلود که این برنامه تونسته از کاربران از 10 امتیاز 8.5 رو دریافت کنه ک نشان دهنده