کسب درامد از تلگرام

کسب درآمد آنلاین

کسب درامد از تلگرام

چگونه می توان در تلگرام درآمد کسب کرد – بسیاری از مردم می خواهند به صورت آنلاین درآمد کسب کنند به همین دلیل سیستم عامل هایی مانند یوتیوب ، وبلاگ نویسی ، بازاریابی وابسته ، تبلیغات و غیره بسیار رقابتی هستند. و بدست آوردن درآمد از این سیستم عامل ها در سال ۲۰۲۰ بسیار دشوار است.

مهم نیست ، ما سخت کار می کنیم اما در آخر به چیزی جز تجربه ای که یک چیز خوب است پایان نمی دهیم ، با این حال شما نمی توانید از سیستم عامل های رقابتی درآمد کسب کنید. من نمی گویم غیرممکن است اما بسیار رقابتی است. این واقعیت است.

من بهترین تکنیک های کسب درآمد فوری را از طریق تلگرام در سال ۲۰۲۰ پیدا کردم. که من در این وبلاگ با شما به اشتراک خواهم گذاشت. این ترفندها شامل پیوندهای پولی در تلگرام ، بازاریابی شرکت های وابسته و بسیاری از ترفندهای دیگر ، کاملاً جدید و بی نظیر است که هیچ کس انجام نمی دهد.

Free telegram members

این بهترین زمان برای شروع درآمد از طریق تلگرام است. برای درک بهتر مقاله کامل را بخوانید.

روی ترفندهای جدید کار کنید

تنها یک راه برای پول دراوردن در صنعت آنلاین وجود دارد. برای این کار ، شما نیاز به پیدا کردن ترفندها و سامانه عامل های جدید برای درآمدزایی در اینترنت دارید. اگر مبتدی باشید:
باید راه های جدیدی پیدا کنید زیرا پیوستن به یک بازار اشباع نسبت به یک بازار جدید بسیار سخت است.

کسب درامد از تلگرام


بسترهای جدید کسب درآمد ، رقابت کمتری دارند و نتایج بهتری خواهد داشت. به عنوان مثال Telegram ، فقط به این دلیل که این یک بستر جدید بود ، بسیاری از مردم مشهور و محبوب شدند. اما، اکنون آنها با مارک تجاری یا بازاریابی وابسته میلیون ها دلار درآمد دارند. بسیاری از آنها در صنایع فیلم کار می کنند.

در اینجا می خواهم بگویم که در یوتیوب امکان دستیابی به موفقیت بسیار زیاد در مدت زمان بسیار کوتاه امکان‌پذیر نبود. زیرا youtube بسیار رقابتی است.

سامانه عامل های جدید فرصتی برای کسب درآمد به راحتی به ما می دهند. فقط به دلیل رقابت کمتر ما خیلی سریع درآمد کسب می کنیم.

نحوه کسب درآمد در تلگرام – روند جدید

در اینجا من در مورد تلگرام صحبت می کنم ، که روشی کاملاً جدید برای کسب درآمد است. من در مورد هر تکنیک یا ترفندی برای کسب درآمد از گروه های تلگرام و کانال های تلگرام بحث و توضیح می کنم.

من گفتم ترفندهای جدیدی برای کسب درآمد از طریق تلگرام ، به این معنی نیست که این روش ها جدید هستند. اما، کسی از این روش ها برای پول در تلگرام استفاده نمی کند. در اینجا از تلگرام به عنوان ابزاری برای بازاریابی استفاده خواهیم کرد. که به ما کمک می کند تا پول زیادی بدست آوریم.

بهترین چیزها در مورد تلگرام برای کسب درآمد

تلگرام دارای ۵۰۰+ میلیون کاربر است و تعداد کمی از مردم این حقیقت را می دانند. و بهترین قسمت تلگرام دنبال کننده های نامحدود و دسترسی آسان برای همه کاربران است. اکنون قصد دارم تلگرام را با سیستم عامل های دیگری مانند واتس اپ و یوتیوب مقایسه کنم.

در واتس اپ ، گزینه های محدودی دارید یا دسترسی به ایجاد انجمن دارید. مانند Whatsapp می توانید فقط 250 عضو را در یک گروه اضافه کنید اما در گروه تلگرام می توانید ۲۰۰ هزار عضو اضافه کنید.

در یوتیوب محدودیتی برای دنبال کنندگان وجود ندارد و می توانید مشترکین یا دنبال کننده های مورد نظر خود را بدست آورید. اما مشکلات در دسترس است هر وقت ویدیوی جدید خود را منتشر می کنیم تعامل زیادی نداریم. من متوجه شده ام که ۵ تا ۱۰ درصد از دنبال کنندگان فیلم ها را دریافت می کنید. 90٪ بی فایده است. اما در تلگرام وقتی در کانال تلگرام پیامی ارسال می کنید ، تمام افرادی که در آن کانال هستند ، از پیام شما مطلع می شوند.

منظورم این است که بگویم ، به راحتی می توان محصولات یا خدمات خود را به بازار عرضه کرد. در تلگرام به سادگی میشود کانال با جمعیت بالا ایجاد کرد در مقایسه با یوتیوب ، واتساپ ، فیس بوک ، اینستاگرام و غیره

کسب درامد از کانال تلگرام

۶ راه برای کسب درآمد از کانال تلگرام وجود دارد. من تمام ترفندهای کسب درآمد با استفاده از تلگرام را ذکرمی کنم:

بازاریابی وابسته – سایر محصولات را بفروشید
سایتهای کوتاه کننده لینک – ترافیک را به سمت لینک های کسب درآمد هدایت کنید
نصب برنامهبه کمک یوزر ها
تبلیغات در کانال یا حمایت مالی
اشتراک های پرداخت شده – اشتراک پولی را ایجاد کنید.
جمع آوری وجوه – به هر دلیلی مانند کمک به سایر افراد ، بودجه جمع کنید.

برای اینکه از تلگرام درآمد کسب کنید ، باید از یک روش استفاده کنید ، از 6 روشی که به آنها اشاره کردم. بعد از آن ، شما سخت کار خواهید کرد تا زمانی که موفق شوید. باور کنید ، بسیاری از مردم میلیونها تومن فقط از بازاریابی وابسته می گیرند.

بسیاری از مردم کانالها و گروههایی را اجرا می کنند که در آنجا پیوندهای وابسته پیدا خواهید کرد یا پیوندها را کوتاه می کنند. از این لینک ها ، آنها درآمد کسب می کنند ، نه تنها این ، بلکه کانال های پرداختی نیز وجود دارد. بله ، کانالهای تلگرامی زیادی وجود دارد که تا زمانی که ماهانه یا سالانه پرداخت نکنند ، هیچ کس نمی تواند به آنها بپیوندد.

بیشتر این کانال ها برای افرادی مانند سیگنال های بازار cryptocurrency یا هر جامعه یادگیری که دارای کیفیت اطلاعاتی بالا هستند. آنها ارزش افزوده ارائه می دهند و مردم اشتراک می خرند.

بازاریابی وابسته در تلگرام

این یک روش جالب و بزرگترین روش برای کسب درآمد از طریق تلگرام است. بیشتر مردم از این روش برای به دست آوردن میلیون ها تومن استفاده می کنند ، و این یک علم موشک یا چیز غیرممکن نیست. اگر آنها بتوانند این کار را انجام دهند ، شما نیز می توانید این کار را انجام دهید. برای اینکه از این تکنیک درآمد کسب کنید باید ترفند های کسب درامد از تلگرام را فرا بگیرید.

بازاریابی وابسته، در حال فروش محصولات افراد دیگر توسط پیوندهای وابسته است. شما فقط باید در هر برنامه وابسته ای مانند تیم برنامه نویسی daneshcamp.com وارد شوید. سپس لینک های منحصر به فردی را بدست آورید. اکنون اگر هرکدام از شما محصول را به فروش برسانید، کمیسیون دریافت خواهید کرد.

تمام کمیسیون های دانشکمپ بالای ۵۰ درصد است.

همکار دانشکمپ نه تنها دارای محصولات اراعه شده توسط تلگرام است بلکه هر محصولی که در اینترنت می بینید می تواند محصول وابسته شما باشد.

اکنون می دانید بازاریابی وابسته چیست ، اما این سؤال وجود دارد که چرا گفتم از طریق بازاریابی وابسته در تلگرام می توان به راحتی درآمد کسب کرد. بله ، شما می توانید محصولات وابسته خود را در هر سیستم عامل مانند فیس بوک ، اینستاگرام ، واتساپ ، یوتیوب ، متوسط ​​و غیره تبلیغ کنید.

نمودار بازاریابی وابسته

نمودار افزایش بازاریابی آنلاین

[wpcharts type=”linechart” legend=”true” titles=”سال ۲۰۱۰, سال ۲۰۱۳, سال ۲۰۱۷, سال ۲۰۲۰” values=”1,3,6,12″]

من به شما پیشنهاد کردم که در تلگرام تبلیغ کنید زیرا این یک ترفند یا روشی جدید برای تبلیغ محصولات است. بسیاری از افراد وجود دارند که پیوندها یا محصولاتی را در سیستم عاملهای دیگر تبلیغ می کنند ، خواهید دید که بسیاری از مردم حتی بچه ها در حال ارتقاء محصولات روی یک سیستم عامل دیگر هستند. زیرا این سیستم عامل ها بسیار متداول هستند و همه درباره آن سیستم عامل می دانند. و تلگرام بستر جدیدی خواهد بود که در آن می توانید لینک ها یا محصولات خود را برای کسب درآمد تبلیغ کنید. این فرصتی برای کسب درآمد از طریق تلگرام است.

بهترین ترفندها برای تبلیغ محصولات

اکنون ، اهمیت تلگرام را برای بازاریابی می دانید. و در اینجا در زیر روش ها و ترفندهای کاملی را برای تبلیغ محصولات وابسته توضیح داده ام.

ترفند های تبلیغ محصولات


ابتدا برای ایجاد جامعه به یک کانال تلگرام یا گروه تلگرام نیاز دارید. و بعد از ساخت کانال تلگرام یا گروه، شما محصولات ارزشمندی را به مردم ارائه خواهید داد مثلا اگر محصولات دانشکمپ را تبلیغ می کنید ، می توانید کانال تبلیغاتی و کد تخفیف ایجاد کنید. شما بهترین کد تخفیف را در کانال خود ارائه می دهید تا مردم بتوانند محصولاتی را با قیمت پایین خریداری کنند از این طریق مشتریان پول کمتری پرداخت می کنند و شما درآمد کسب می کنید اگر آنها محصولاتی را از لینک محصول شما خریداری کنند. البته آنها از لینک شما خریداری می کنند زیرا در صورت خرید محصول از لینک شما تخفیف دریافت می کنند.(کسب درامد از تلگرام)

کسب درآمد با تلگرام

این کاملاً به شما بستگی دارد که چگونه به جامعه خود ارزشی می دهید. شما می توانید بیشتر از کدهای تخفیف انجام دهید. بله ، ترفندهای دیگری در زمینه بازاریابی وابسته وجود دارد مانند بسیاری از افراد بازاریابی دیجیتال .

به خاطر داشته باشید که بعضی از محصولات مدلهای بازگرداننده دار هستند ، به این معنی که شما مجبورید یکبار محصول را بفروشید اما هر وقت خریدار بخواهد محصول جدیدی را خریداری کند بخاطر کد تخفیف اولیه شما دوباره به سمت شما می آیدو سپس شما کمیسیون دریافت خواهید کرد. این اثر مرکب است. این بدان معنی است که به مرور زمان افزایش می یابد یا چند برابر می شود و درآمد شما به سرعت افزایش می یابد.

کسب درامد در تلگرام با کوتاه کردن لینک

چگونه می توان با دانلود تلگرام جدید ۲۰۲۰ درآمد کسب کرد – در این روش شما لینک های کسب درآمد از سایت های کوتاه کننده لینک مانند AdF.ly ، Ow.ly ، Bit.do و غیره ایجاد می کنید. شما پول در می آورید اما به منظور کسب درآمد از این روش شما به تعداد زیادی ترافیک نیاز دارید که می توانید در هر سیستم عامل ایجاد کنید. اما تلگرام برای ایجاد ترافیک مناسب است زیرا برخی از تکنیک ها برای این کار وجود دارد.

خوب ، تلگرام بهترین ابزار برای ایجاد ترافیک است و برای کوتاه تر کردن لینک ها برای کسب درآمد بیشتر به ترافیک نیاز داریم ، اما برای اینکه باید ترافیک را هدایت کنیم به کانال یا گروه تلگرام .

با استفاده از آن کانال یا گروه ، یک انجمن بزرگ ایجاد خواهیم کرد. در اینجا می خواهم به شما بگویم که دیگران چگونه از کوتاه کردن لینک ها درآمد زیادی کسب می کنند اما این روش غیرقانونی است بنابراین توصیه نمی کنم از این ترفند برای ایجاد جامعه و ایجاد ترافیک استفاده کنید.(کسب درامد از تلگرام)

ساخت لینک کوتاه در تلگرام

بسیاری از افراد کانالهایی را ایجاد می کنند که در آنها لینک های بارگیری فیلم جدید یا لینک دانلود آهنگ جدید در تلگرام را فراهم می کنند. این نوع کانال میلیون ها دنبال کننده دارد. آنها لینکهای کوتاه یا پیوندهایی را برای بارگیری فیلم یا آهنگ فراهم می کنند. هنگامی که مردم کلیک می کنند ، آنها کمیسیون می گیرند.

این نوع کانال در تلگرام بسیار عالی عمل می کند زیرا امنیت تلگرام چندان خوب نیست. و میلیون ها نفر از مردم فیلم های جدید را با استفاده از تلگرام بارگیری می کنند. بنابراین می توانید ایده ای از چگونگی ترافیک از طریق تلگرام به دست آورید. اما در آخر مجدداً به شما خواهم گفت که این کار غیرقانونی است و من این روش را برای هدایت ترافیک بر روی پیوندهای کوتاه شما توصیه نمی کنم. توصیه می کنم از طریق بازاریابی شرکت های اینترنتی در تلگرام درآمد کسب کنید.

ترفند اول غیرقانونی بود ، اما این ترفند کاملاً قانونی است و می توانید از این ترفند یا روش استفاده کنید. در این روش ، ما با استفاده از پیوندهای کوتاه می توانیم درآمد کسب کنیم ، اما به جای این که فیلم ها یا آهنگهای بارگیری کننده لینک ، ارزش های مختلفی را به مردم ارائه می دهیم.

اکنون در این روش یک کانال تلگرام و گروه ایجاد خواهید کرد. و در کانال تلگرام ، اخبار را به جامعه ارائه می دهید مانند : اخبار حال حاضر بین المللیکه در حال رویداد است. بسیاری از چیزهایی مانند جنگ ، بهداشت ، فناوری ، ورزش ، و غیره در حال وقوع است و هر صنعتی دارای اخبار است و می توانید کانال خود را در تلگرام بسازید. جایی که شما اخبار خود را به جامعه ارائه خواهید کرد.(کسب درامد از تلگرام)

کسب درآمد از کانال خبری

ابتدا باید یک صنعت را در پیش بگیرید زیرا به ایجاد جامعه کمک می کند. هر شخص علاقه های متفاوتی دارد مانند بعضی از مردم به سیاست علاقه دارند و برخی به فناوری یا علوم و غیره می پردازند و شما باید یک موضوع را پیدا کنید که به آن علاقه دارید. سپس کار با آن کانال آسان خواهد بود.

کانال های خبری تلگرام پر بازده هستند و اخبار را به کانال خود ارسال می کنید. به عنوان مثال شما یک کانال علمی دارید بعد از پستگذاری، پایین پست لینک کوتاه درآمد را قرار می دهید ، و از بازدید کنندگان خود می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنند. اکنون اگر کسی که علاقه به خواندن بیشتر دارد ، روی پیوند کلیک کند از این طریق ، شما درآمد کسب خواهید کرد.(کسب درامد از تلگرام)

مراجعه به برنامه ها در کانال های تلگرام

این مانند بازاریابی وابسته است ، اما به جای تبلیغ انواع محصولات یا ابزار و خدمات، در این روش شما برنامه های تبلیغاتی را به جامعه خود اراعه خواهید داد. قبل از تبلیغ شما به کانال نیاز خواهید داشت و سوال اصلی این است که چرا مردم به کانال شما می پیوندند ، برای این کار شما باید خدمات خوبی را به مردم ارائه دهید. در زیر توضیح داده شده که چگونه این کار را می کنید.

در سال ۲۰۲۰ بسیاری از مردم می خواهند به صورت آنلاین درآمد کسب کنند ، همانطور که می خواهید در تلگرام در سال ۲۰۲۰ درآمد کسب کنید. اما بسیاری از مردم حتی تصوری ندارند که چگونه می توانند از طریق اینترنت درآمد کسب کنند. اکنون شما به آن مردم کمک خواهید کرد تا از طریق اینترنت درآمد کسب کنند. نگران نباشید دشوار نیست ، بسیاری از برنامه های کاربردی وجود دارد که به مردم کمک می کند تا درآمد کسب کنند مانند سایت های kingroid.com و caji.io و در کانال خود ،سایت های را که برای کسب درآمد هستند ، تبلیغ می کنید.

درست مانند پیوندهای وابسته ، اگر کسی از طریق پیوند شما به آن سایت ها پیوست ، درآمد کسب خواهید کرد. سپس شما پول در می آورید. بسیار آسان است که شما می توانید سایت های پردرآمد را پیدا کنید و این سایت ها یا محصولاتشان را به انجمن کانال تلگرام خود پیوند دهید.(کسب درامد از تلگرام)

تبلیغات در کانال های تلگرام

می توانید با استفاده از این تکنیک در کانال تلگرام درآمد بسیار خوبی کسب کنید. در صورت داشتن کانال بیش از 100k دنبال کننده ، می توانید از این روش کسب درآمد کنید.

چرا به دنبال کننده های زیادی احتیاج دارید زیرا حمایت مالی به آن کانال هایی می رسد که در بازار کارهای خوبی انجام می دهند. در این روش ، مردم مبلغی را برای ارتقاء خدمات یا کالای خود به کانال شما میسپارند. اما حمایت در کانال های تلگرام رایج نیست که بیشتر تبلیغ کنندگان از کانال های اینستاگرام و یوتیوب برای حمایت مالی استفاده می کنند. خوب ، این می تواند دومین روش شما برای کسب درآمد از تلگرام باشد.(کسب درامد از تلگرام)

کاناله های دارای اشتراک ماهیانه

کانال های اشتراک پولی آن کانالهایی هستند که برای پیوستن هر شخص باز نیستند ، این کانال از جمله سیگنال های بازار رمزنگاری ، دوره ها ، اجتماع محیط زیست ، گروه های افراد مشهور و غیره خدمات بالایی به جامعه خود می دهد.

کانال های تلگرام اشتراکی به مرور زمان تعدادشان افزایش می یابد. به این دلیل این روش بسیار خوب برای ایجاد یک کانال است. این نوع کانال است که می تواند شما را به یک میلیونر تبدیل کند. اما ایجاد این نوع کانال کار ساده ای نیست. منظورم این است که قبل از شروع این نوع کانال بگویم که باید از خودتان این سؤال ها را بپرسید ، که در زیر به آنها اشاره کردم.(کسب درامد از تلگرام)

چرا مردم به شما پول می دهند؟
چه خدماتی برای زندگی آنها فراهم خواهید کرد؟
کدام یک از مشکلات را در بازار حل می کنید؟

در صورت داشتن برخی از افرادی که ماهانه یا سالانه به شما برای پیوستن به کانال می پردازند ، کانالهای اشتراکی می توانند درآمد کسب کنند. اما برای به دست آوردن این نوع افراد ، باید کانال خود را در YouTube ، Facebook ، Instagram و غیره به همه عرضه کنید.

روش کار کانال های اشتراکی تلگرام

ابتدا یک کانال تلگرام مانند سایر روش ها باز خواهید کرد ، اما این بار باید روی اقتدار و اعتبار کانال خود تمرکز کنید. به این معنی است که شما روی نام کانال ، نام کاربر ، تصویر ، بیوگرافی و غیره متمرکز خواهید شد. همه چیز باید به حرفه شما مربوط باشد.

پس از این ، شما باید بهترین سرویس را در کانال خود ارائه دهید به این معنی که سرویسی است که هیچ کس به طور رایگان در بازار ارائه نمی دهد. به عنوان مثال ، می توانید برای سیگنال های بازار رمزنگاری یک کانال ایجاد کنید. و می توانید سایر افراد را در تلگرام آموزش دهید. من می‌دانم که شما در حال فکر کردن خواهید بود. آنچه به شما آموزش می دهیم باور داشته باشید. هر فردی مهارت های پنهانی دارد ، هر کس در چیزی استاد است. شما فقط باید مهارت خود را پیدا کنید.(کسب درامد از تلگرام)

انتخاب مهارت مناسب

شما می توانید یک مهارت را بیاموزید ، اگر نمی توانید حرفه خود را پیدا کنید. پس می توانید شروع به یادگیری مهارت های جدید کنید. مانند سئو ، تجارت ،و از همه مهمتر بازاریابی اعضای تلگرام. مهارتهای زیادی وجود دارد که می توانید در یک کانال از طریق تلگرام آموزش دهید. اگر می خواهید از این نوع روش ها بیاموزید ، به یک مهارت منحصر به فرد یا بهترین مهارت احتیاج خواهید داشت که هویت شما در بازار خواهد شد و مهارت شما کانال شما را نسبت به سایر کانال ها ارتقا می بخشد. اگر نمی توانید این کار را انجام دهید ، می توانید از طریق تلگرام به روش دیگری درآمد کسب کنید.

افزایش اعضای کانال تلگرام

اکنون ، برای کسب درآمد ، به دنبال کنندگان بیشتر تلگرام نیاز خواهید داشت. و در اینجا می خواهم به شما بگویم که چگونه می توانید افزایش اعضای کانال را انجام دهید و اعضا را افزایش دهید. پایین در زیر بعضی از تکنیک ها را برای تبلیغ کانال تلگرام شما ذکر کردم.

انتخاب نام کانال خاص
توضیحات و تصویر کامل
کانال تلگرام خود را در فیس بوک ، کوئورا ، یوتیوب ، اینستاگرام و غیره تبلیغ کنید.
در وبلاگ یا وب سایت خود تبلیغ کنید.
از کانالهای دیگر در تلگرام بخواهید کانال شما را تبلیغ کنند.


شما می توانید کانال تلگرام خود را با استفاده از تمام این تکنیک هایی که ذکر کردم تبلیغ کنید. برای نتیجه بهتر دراعضا شما فقط روشها را خط به خط دنبال کنید. به این معنی است که ابتدا یک نام خوب و نام کاربری برای کانال خود انتخاب کنید. نام کانال تلگرام شما باید به راحتی و بی نظیر باشد. بعد از این باید تصویر شاخص درستی را در پروفایل خود قرار دهید.

مدیریت افزایش اعضای کانال تلگرام

وقتی همه روشهای بالا را انجام دادید ، می توانید کانال تبلیغاتی خود را بر روی سامانه عاملهای اجتماعی شروع کنید. اما مطمئن شوید که کانال خود را در رسانه های اجتماعی تبلیغ می کنید تا به افراد صحیح برسید. مثلاً اگر کانال شما در مورد cryptocur ارز است ، آن را در گروه های فیس بوک رمزگذاری شده به اشتراک بگذارید. این امر بسیار مهم است اگر شما محصول مناسب را با افراد صحیح ارتقا دهید. سپس میزان نرخ کلیک افزایش می یابد و می توانید بازدید کنندگان بیشتری را به کانال یا گروه تلگرام خود هدایت کنید.

شما می توانید کانال خود را در تلگرام نیز تبلیغ کنید و این بسیار موثر خواهد بود و این بهترین روش برای تبلیغ کانال شما است.این بسیار آسان است تبلیغ کانال تلگرام در داخل تلگرام.

برای انجام این کار ، فقط باید کانال های مرتبط با موضوع خود را پیدا کنید. سپس از دوستان خود بخواهید کانال شما را در کانال خود تبلیغ کنند. من می‌دانم که همه مردم قبول نمی کنند. اما، اگر از 10 نفر درخواست کنید ، 1 نفر قطعاً آن را انجام خواهد داد.(کسب درامد از تلگرام)

نتیجه گیری نهایی

امیدوارم این مقاله به شما در زمینه کسب درآمد در تلگرام در سال ۲۰۲۰ کمک کند. من سعی کرده ام بهترین روش های کسب درآمد را در این بلاگ گنجانده باشم. اگر فکر می کنید که یک مبتدی هستید و نمی توانید چیزی بدست آورید ، لطفاً قدرت یک مبتدی را دست کم نگیرید. می توانید ترفندها و تکنیک های جدیدی را بیاموزید که متخصصان از آنها بی خبر هستند. همه قبل از شروع مبتدی هستند.

تلگرام چندان رقابتی نیست و می توانید درآمد خود را در تلگرام داشته باشید. اگر سخت کار کنید ، بله می توانید موفقیت کسب کنید. اما همیشه به یاد داشته باشید که هیچ موفقیتی حاصل نمی کنید اگر کانال را تغییر دهید. منظورم این است که یک موضوع را انتخاب کنید. سپس، کانال تلگرام خود را بر روی آن شروع کنید و تا رسیدن به موفقیت کانال خود را ترک نکنید.(کسب درامد از تلگرام)

سوالات پیرامون کسب درآمد از تلگرام

بهترین روش کسب درامد از تلگرام ؟

بهترین روش طبق تجربه این است که از مجموعه راه ها به صورت همزمان استفاده شود.

بهترین روش افزایش اعضا کانال ؟

بهترین روش استفاده از خرید اعضای تلگرام برای افزایش اعضا است.

حداکثر درامد از راه تلگرام ؟

کسانیکه حدود یک سال در این زمینه فعالیت کرده اند می توانند به درامد ماهیانه ۱۰۰ میلیون برسند.

Joei
دیدگاه کاربران
۱ دیدگاه
  • علی رضا حسینی 17 اردیبهشت 1399 / 0:29 ق.ظ

    هیچوقت فکر نمیکردم بتونم به درامد بالایی برسم اونم فقط با تلفن همراهم. من آموزش های شمارو خوندم و بر اساس این آموزش ها پیشرفتم و بعد از ۳ ماه به درامد خوبی رسیدم.واقعا ازتون ممنونم بخاطر این خدمات ارزشمندی که به صورت رایگان در اختیار همه قرار می دهید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.