چگونه از طریق وب و در داخل کامپیوتر استوری های اینستا گرام را مشاهده کنیم

چگونه در اینستاگرام از نمایش استوری برخی از کاربران جلو گیری کنیم

 چگونه از طریق وب و در داخل کامپیوتر استوری های اینستا گرام را مشاهده کنیم

استوری یکی از قابلیت های جدید اینستاگرام است.همانطور که همه ی ما میدانیم، اینستاگرام از همان ابتدای کار تمام تمرکز خود را بر روی پلتفرم موبایل و اپلیکیشن گذاشته و نسخه ی تحت وب آن همواره مورد اجحاف قرار گرفته است. این نابرابری زمانی پر رنگ تر می شود که مشاهده می کنید در وبسایت اینستاگرام هیچ خبری از قابلیت پرطرفدار استوری نیست! با این حال، خوشبختانه ما راهی را پیدا کرده ایم که با استفاده از آن قادر خواهید بود به راحتی از طریق کامپیوتر و مرورگر کروم خود نسبت به مشاهده ی استوری های اینستاگرام اقدام کنید. به شدت پیشنهاد می کنیم که ادامه ی مطلب را مطالعه کرده و این ترفند را اجرایی کنید زیراکه قرار است بزودی ترفندهای بسیار جالب تر دیگری را به شما معرفی کنیم که همگی به این مطلب وابسته هستند. با ما همراه باشید.

 

 

اول از هر چیزی نیاز است که مرورگر گوگل کروم بر روی کامپیوتر شما نصب باشد. اگر اینطور نیست می توانید به راحتی با یک جستجوی ساده در اینترنت، آخرین نسخه ی کروم را دریافت کرده و بر روی سیستم خود نصب نمایید.

هم اکنون نوبت به نصب افزونه ای می رسد که مخصوص مشاهده ی استوری های اینستاگرام طراحی شده است. این افزونه Chrome IG story نام دارد و می توانید آن را بصورت رایگان از داخل وب استور گوگل کروم دریافت نمایید.

بعد از دانلود و نصب افزونه بر روی مرورگر، کافیست وبسایت اینستاگرام را باز کرده و وارد حساب کاربری خود شوید. مشاهده خواهید کرد که تمام استوری های فعال همچون اپلیکیشن این شبکه اجتماعی، داخل نواری در بالای صفحه نمایش داده می شوند.

 

 

جهت مشاهده ی یک استوری کافیست بر روی آن کلیک کنید. اگر استوری مربوطه شامل چندین عکس یا ویدیو باشد می توانید با استفاده کلیدهای راست یا چپ بر روی کیبورد یا کلیک موس روی علامت پیکان راست یا چپ بر روی صفحه، به مشاهده همه ی آنها بپردازید. البته ظاهراً در نسخه ی جدید این افزونه نیاز است که موس را به سمت راست یا چپ بکشید و خبری از آیکون های راست یا چپ نیست.

Buy Instagram Likes

مشاهده استوری در کامپیوتر

 

اما بهترین و جالب ترین قسمت استفاده از افزونه ی مذکور، اینجا است که مشاهده ی استوری بصورت مخفی انجام می شود و شخص مربوطه متوجه نمی شود که استوری او را باز کرده و دیده اید! از این بهتر هم مگر می شود؟! شما نیز می توانید با اجرایی کردن این ترفند ساده اما بسیار جذاب، دوستان خود را شگفت زده کنید. امیدوارم که از این ترفند نهایت لذت را برده باشید و همچنین منتظر سایر ترفندهای اینستاگرامی ما باشید.

موفق باشید.

پروتکل HTTP
اینترنت

پروتکل HTTP

پروتکل HTTP پروتکل انتقال فرامتن یا HTTP پروتکلی برای تبادل داده در شبکه تارگستر جهانی است. به بیان دیگر، HTTP : Hypertext Transfer Protocol پروتکلی

اندروید

دانلود بازی Soccer Stars

دانلود بازی Soccer Stars لحظات پایانی بازی است و حریف شما توپ را در اختیار دارد ، اما با یک خوش شانسی برای شما ،