آپارات برای آیفن (دانلود و نقد و بررسی)

نقد و بررسی اپلیکیشن آپارات برای آیفن

آپارات برای آیفن مهم‌ترین سرویس اشتراک‌گذاری ویدئو در ایران می‌باشد در این مطلب قصد داریم تمام زوایای این اپلیکیشن را مورد نقد و بررسی قرار دهیم پس با ما در سایت تخصصی نتفیکس همراه باشید. بی‌شک آپارات را می‌توان مهم‌ترین بستر اشتراک ویدئو در ایران نامید که با امکانات بی‌نظیر مانند دسته‌بندی‌های حرفه‌ای و کاربردی امکان دسترسی به تمامی محتوا را ممکن ساخته است از طرفی دیگر با امکان اشتراک‌گذاری ویدئو به‌صورت انفرادی و یا ساخت گروه در همین بستر و امکان مشاهده ویدئو با کیفیت‌های متفاوت و 360 درجه توانسته است رقیب جدی برای نمونه‌های خارجی باشد.

 

آپارات برای آیفن

 

ویژگی‌ها و قابلیت‌های آپارات برای آیفن:

دسته‌بندی‌های دقیق:

دسته‌بندی‌های ارائه‌شده در این سرویس بسیار دقیق و منظم می‌باشد به‌طوری‌که دسترسی شما را به محتوای مورد نیاز بسیار ساده می‌کند. ارائه دسته‌های تحت عنوان برترین‌ها و تازه موجب گشته است که کاربران جهت دسترسی به تازه‌ترین‌ها و محبوب‌ترین‌ها وقت زیادی را صرف نکنند.

 

امکان فعالیت اعضا:

وجود کامنت و لایک موجب افزایش انگیزه بین تولیدکنندگان محتوا و بینندگان شده است و با استفاده از همین قابلیت امکان قرارگیری محتوای شما بین برترین‌ها وجود دارد.

 

آپارات برای آیفن

 

کیفیت‌های متفاوت:

امکان مشاهده‌ی ویدئوها با چند کیفیت متفاوت وجود دارد این امر موجب جلوگیری از هدر رفت میزان اینترنت شما می‌شود از طرف دیگر امکان مشاهده‌ی 360 درجه فیلم نیز در این بستر فراهم است.

 

سایر قابلیت‌ها:

علاوه بر مواردی که در بالا ذکر شد آپارات برای آیفن دارای قابلیت‌های دیگری به شرح زیر می‌باشد:

  • امکان سرچ بین ویدئوها
  • امکان دریافت ویدئو در گوشی با فرمت mp4
  • امکان مشاهده‌ی ویدئو به‌صورت تمام صفحه
  • امکان تنظیم کیفیت به‌صورت اتوماتیک

تیم تخصصی نتفیکس بنا به نظرات و انتقادات شما محتوای خود را تولید و تدوین می کند بنابراین با بیان دیدگاه و نیاز خود به ما در بالا بردن کیفیت خدمات یاری برسانید.

موفق باشید.

Camp Co
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.