Clips | نقد و بررسی اپلیکیشن ساخت کلیپ و تصاویر برای آیفون 

معرفی اپلیکیشن Clips برای آیفون

در این مطلب به نقد و بررسی اپلیکیشن Clips خواهیم پرداخت و نقاط ضعف و قوت آن را زیر ذره بین نتفیکس خواهیم برد پس در ادامه با ما همراه باشید. این اپلیکیشن با ادغام امکانات چند اپلیکیشن مختلف در یک برنامه موفق به جذب مخاطبین پرشمار در سرتاسر دنیا شده است به عبارتی دیگر با ترکیب امکانات ویرایش عکس اسنپ چت، فیلترهای ویدیویی پریزما و مکانیزم فیلمبرداری وین امکان ساخت ویدیو کلیپ‌های کوتاه و اختصاصی را در اختیار کاربران خود قرار داده است. با استفاده از این اپلیکیشن امکان ساخت کلیپ‌های اختصاصی و خانوادگی را خواهید داشت و به یک تدوین گر حرفه‌ای تبدیل خواهید شد.

در ابتدای ورود به این اپلیکیشن با یک کلیپ طولانی خوش آمد گویی روبرو خواهید شد که بعد از مشاهده‌ی آن با سه گزینه ی مختلف که هرکدام از آن‌ها کاربرد خاص خود را خواهند داشت روبرو می شوید. در ادامه با کاربرد هر کدام از این گزینه ها آشنا خواهید شد.

 

تصویر Clips | نتفیکس

 

گزینه‌های مختلف اپلیکیشن Clips :

Photi :

با استفاده از این گزینه امکان ویرایش تصاویر خود را خواهید داشت و می‌توانید تصاویر اختصاصی و حرفه‌ای را به ثبت برسانید.

 

Video:

ابزار ویرایش ویدیو می‌باشد که با استفاده از آن امکان ویرایش ویدیو و ساخت کلیپ‌ها و ویدئوهای اختصاصی را خواهید داشت

 

Library:

با استفاده از این گزینه امکان افزودن متن دخواه از طریق  Camera Roll آی دیوایس خود را خواهید داشت.

 

تصویر Clips | نتفیکس

نکات گرافیکی و رابط کاربری:

  • ابزار بسیار برای تغییر رنگ
  • وجود افکتهای جالب
  • استیکرهای جذاب
  • استفاده از آیکن‌های یکدست
  • چینش صحیح عناصر

 

این مطلب توسط تیم نتفیکس و در ارتباط با نقد و بررسی اپلیکیشن Clips تدوین شده است و در صورت داشتن رضایت می‌توانید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و یا نظرات و انتقادات خود را برای ما ارسال کنید. جهت دریافت برنامه می‌توانید از لینک زیر اشستفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج برنامه دستیار هوشمند اندروید
موبایل

پنج برنامه دستیار هوشمند اندروید

پنج برنامه دستیار هوشمند اندروید سیری، کورتانا و Google Assistant؛ وقتی بخواهیم از دستیارهای هوشمند صحبت کنیم این ها اولین اسامی هستند که به ذهنمان می رسند.

هک اینترنت
اینترنت

معرفی کامل اینترنت ماهواره ای

معرفی کامل  اینترنت ماهواره ای   اینترنت ماهواره ای یکی از انواع دسترسی به اینترنت از طریق ماهواره می باشد.این سرویس در مدار نزدیک به