چگونگی مخفی کردن چت ها در واتساپ

سلام به همراهان همیشگی دانش کمپ؛در این مقاله میخوایم با هم چگونگی مخفی کردن چت ها در واتساپ رو بررسی کنیم.

خرید ریپورتاژ خبری و دانشگاهی
بک لینک فالوو با قیمت مناسب

واتساپ پلاس یکی از نسخه های جدید واتساپ هست که قابلیت های جدیدتری نسبت به نسخه اصلی داره و استفاده از این پیامرسان رو ساده تر و لذت بخش تر میکنه.برای

شاید شده که بخواهید چت هایی رو که خیلی برای شما مهم هستن و دوست ندارید که دیگران از اونها با خبر بشن رو در واتساپ مخفی کنید.قطعا امنیت برخی اطلاعات و تبادلشون برای شما حائز اهمیت هست.اگر مخفی کردن چت ها در واتساپ را ندانید ممکن است همیشه استرس لو رفتن چت های خودتون رو داشته باشید.

پس بهترین راه حل برای شما دوستان ، استفاده از این قابلیت واتساپ هست.

قدم اول

در قدم اول برای مخفی کردن چت ها در واتساپ باید بدونید که از نسخه رسمی واتساپ استفاده می کنید یا از نسخه غیر رسمی.اگر از نسخه رسمی واتساپ استفاده می کنید؛شما فقط میتونید چت های موردنظرتون رو آرشیو کنید.برای آرشیو کردن ابتدا چت موردنظرتون رو چند ثانیه لمس کنید و بعد از اون گزینه مشخص شده در بالای صفحه رو بزنید.با این کار شما تونستید چت موردنظرتون رو آرشیو کنید.برای دانلود نسخه رسمی واتساپ می تونید به مارکتهای معتبر مراجعه کنید.

دانلود نسخه رسمی واتساپ

قدم دوم

ولی اگر شما میخواید که چت های خودتون رو مخفی کنید باید از نسخه غیر رسمی واتساپ مثل جی بی واتساپ استقاده می کنید.جی بی واتساپ رو میتونید از مارکت های معتبر دانلود کنید.

دانلود جی بی واتساپ

قدم سوم

برای مخفی کردن چت هاتون ابتدا اونرو چند ثانیه لمس کنید و بعد سه نقطه بالا صفحه رو بزنید.

قدم چهارم

در مرحه بعد گزینه Hide رو انتخاب کنید.اگر برای اولین بار اینکار رو انجام میدید باید رمزی برای دیدن چت ها انتخاب کنید و بعد اونرو تکرار کنید.

قدم پنجم

اما برای اینکه بخواید چت های مخفی شده خودتون رو مشاهده کنید در بالای صفحه اسم واتساپ رو لمس کنید و بعد رمز خودتون رو وارد کنید.حالا چت های مخفی شدتون رو میتونید مشاهده کنید.

قدم ششم

اما برای برگرداندن چت هاتونن به حالت قبل باید دوباره چت مورد نظرتون رو چند ثانیه لمس کنید و بعد از انتخاب “سه نقطه” ؛ از بالای صفحه گزینه Mark Chat as Visible رو انتخاب کنید.

امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد و در چت هاتون خبر های خوب بشنوید.اگر از مقاله ی ما راضی بودید ، حتما لینک این صفحه را برای دوستان و همکارانتان ارسال کنید.

Camp Co
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.