نحوه غیرفعال کردن ارسال کامنت در پست اینستاگرام

غیرفعال کردن کامنت در پست اینستاگرام
سلام  و درود بی پایان بر همراهان همیشگی سایت دانش کمپ؛با آموزش نحوه غیرفعال کردن ارسال کامنت در پست اینستاگرام با شما هستیم.

شاید دوست داشته باشید که قابلیت ارسال نظر یا کامنت رو در پست های اینستاگرامی خودتون غیرفعال کنید.برای اینکار ابتدا نیازه که آخرین نسخه از مسنجر اینستاگرام رو دانلود و نصب کنید؛برای اینکار میتونید از اینجا اقدام کنید.برای آموزش چگونگی غیرفعال کردن ارسال کامنت در پست اینستاگرام با ما همراه باشید.

غیرفعال کردن کامنت در پست اینستاگرام

قدم اول برای غیرفعال کردن ارسال کامنت در پست اینستاگرام

بعد از اجرای برنامه پست موردنظرتون رو که میخواهید ارسال کامنت برای آن غیرفعال شود رو انتخاب کنید.

قدم دوم

علامت سه نقطه بالا صفحه رو انتخاب کنید و گزینه Turn Off Commenting را انتخاب کنید تا کسی نتواند برای پست شما کامنتی ارسال کند.اما برای فعال کردن ارسال کامنت دوباره باید همین مسیر رو طی کنید و اینبار گزینه Turn on Commenting رو انتخاب کنید تا پست به حال قبلی برگردد و کاربران بتوانند برای پست شما نظراتشون رو ارسال کنند.

امیدوارم که از این آموزش ما استفاده کرده باشید.شما میتونید نظرات خودتون رو در بخش دیدگاه برای ما ارسال کنید.شاد و تندرست باشید.

کانال لنگ دراز در تلگرام
متفرقه

کانال لنگ دراز در تلگرام

  دیر یا زود آدم پیر و خسته می شود درحالی که از اطراف خود غافل بوده است. آن وقت دیگر رسیدن به آرزوها و

روش های تبلیغ موثر در اینترنت
تبلیغات

روش های تبلیغ موثر در اینترنت

روش های تبلیغ موثر در اینترنت امروزه اینترنت آنقدر در زندگی روزمره همه نفوذ کرده است که نمی توان از پتانسیل بالای کاربران آن غافل

چگونه در اینستاگرام از نمایش استوری برخی از کاربران جلو گیری کنیم
اینستاگرام

روش صحیح استفاده از اینستاگرام Instagram

روش صحیح استفاده از اینستاگرام Instagram ا توجه به فراگیر بودن شبکه اجتماعی اینستاگرام و استفاده بسیار زیاد افراد از  این شبکه اشتراک گذاری عکس