چگونه روی فایل های زیپ رمز بگذاریم؟

سلام و درود بر همراهان همیشگی سایت دانش کمپ؛ در این آموزش یاد میگیریم که “چگونه روی فایل های زیپ رمز بگذاریم؟”.پس با دانش کمپ همراه باشید.

گاهی اوقات نیاز میشه که یه آرشیو مطمئن و منظم از اطلاعات مهم و حیاتی خودمون داشته باشیم.نرم افزار winzip گزینه مناسبی برای اینکار هست که هم حجم فایل هامون رو کاهش میده و هم کار آپلود و دانلود رو راحت تر میکنه. در این آموزش نحوه “رمزگذاری روی فایل های زیپ” رو یاد می گیریم.

قدم اول برای رمزگذاری روی فایل های زیپ

وارد اپلیکیشن winzip می شویم؛پوشه یا فایلی را که میخواهیم فشرده سازی کنیم انتخاب می کنیم و در نهایت گزینه نشان داده شده در تصویر را انتخاب می کنیم.

فایل فشرده رو کجا ذخیره میکنی؟

در این مرحله می بایست محل ذخیره سازی فایل فشرده رو انتخاب کنیم و در نهایت گزینه داخل تصویر رو انتخاب کنیم.

قدم آخر؛رمز گذاری روی فایل های زیپ موردنظر

در مرحله اخر ابتدا تیک قسمت مشخص شده در تصویر را انتخاب کرده و سپس رمز موردنظر خودتون رو وارد کنید و در نهایت ok کنید تا فایل موردنظر به صورت رمزدار فشرده شود.

امیدوارم جواب سوال “چگونه روی فایل های زیپ رمز بگذاریم؟” را گرفته باشید.شما می تونید برای حمایت از ما لینک این صفحه رو برای دوستانتون ارسال کنید.همچنین می تونید انتقادات و پیشنهادات و نظرات خودتون رو درباره مقالات سایت دانش کمپ در بخش ارسال دیدگاه برای ما ارسال کنید.

به اشتراک بگذارید:

Share on email
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اندروید

دانلود برنامه تعبیر خواب صبا

برنامه تعبیر خواب صبا در این پست برای شما کاربران عزیز برنامه تعبیر خواب صبا را اماده کرده ایم. تعبیر خواب یکی از چیز هایی

دانلود Garena Total
نرم افزار

دانلود Garena Total

 دانلود Garena Total   گارنا توتال یک نرم افزار حرفه ای برای گارنا است که با داشتن ابزارهایی نظیر تونل خودکار همه افراد حاضر در