چگونه بفهمیم در تلگرام بلاک شده ایم؟

سلام و درود بر دوستداران سایت دانش کمپ؛ با آموزش نحوه فهمیدن بلاکی در تلگرام با شما هستیم.

در مسنجر تلگرام این امکان وجود داره که افرادی رو بلاک کنید؛ به این معنی که اون افراد دیگه نتونن به شما پیام بدن.اما راه هایی برای فهمیدن اینکه توسط فردی بلاک شده ایم وجود داره که در این مقاله کاملا توضیح داده شده.پس برای یافتن جواب سوال “چگونه بفهمیم در تلگرام بلاک شده ایم؟” با دانش کمپ همراه باشید.

نکته اول

آخرین بازدید فرد بلاک کننده به صورت last seen a long time age نمایش داده میشه یعنی شما بلاک شده اید.

اما در صورتی که آخرین بازدید از شما مخفی شده باشه عبارت last seen recently نمایش داده میشه که این بارت بدین معنی هست که فرد موردنظر علاقه ای برای اینکه دیگران از آخرین زمان آنلاین بودن او مطلع باشن نداره. دقت کنید که فرد موردنظر پیام های شما رو دریافت میکنه و این یعنی اینکه شما بلاک نشده اید. (مفهوم بورس)

نکته دوم برای فهمیدن بلاکی در تلگرام

با بلاک شدن عکس پروفایل فرد موردنظر برای شما نمایش داده نمیشه بدین معنی که اگر شما بلاک شوید و یا بلاک کنید فرد بلاک شده قادر به دیدن عکس پروفایل تون نیست.

نکته مهم)

توجه کنید که تنها راهی که میتونیم از حالت بلاکی خارج بشیم اینه که دیلیت اکانت کنیم.آموزش دیلیت اکانت تلگرام رو میتونید در سایت دانش کمپ ببینید.

امیدوارم جواب سوال “چگونه بفهمیم در تلگرام بلاک شده ایم؟” را گرفته باشید.شما می تونید برای حمایت از ما لینک این صفحه رو برای دوستانتون ارسال کنید.همچنین می تونید انتقادات و پیشنهادات و نظرات خودتون رو درباره مقالات سایت دانش کمپ در بخش ارسال دیدگاه برای ما ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سرعت کوشی
موبایل

ترفندی برای بازگرداندن سرعت گوشی

ترفندی برای بازگرداندن سرعت گوشی   چگونه سرعت گوشیمان را برگردانیم؟ همه چیز بسیار طبیعی رخ می‏دهد؛ گوشی تلفن‏ همراه پس از خرید بسیار خوب