درود بر دانش کمپی های عزیز؛ با آموزش نحوه رفع ارور Verify Your Account در اینستاگرام با شما هستیم پس شما هم با ما باشید.

نحوه رفع ارور verify your account

گاهی اوقات در اینستاگرام با ارور Verify Your Account مواجه میشیم که برای رفع آن باید شماره تلفن خود را ثبت کنید.معمولا این ارور بعد از لایک یا فالو کردن و همچنین ویرایش پروفایل و قرار دادن لینک به وجود می آید.برای یادگیری اینکار با ما همراه باشید.

قدم اول برای رفع ارور Verify Your Account در اینستاگرام

در ابتدا شما با صفحه زیر روبرو میشید که باید شماره تلفن خودتون رو وارد کنید.دقت کنید که باید شماره تلفن رو همراه با کد کشور وارد کنید یعنی به جای 0 اول شماره عدد 98 رو وارد کنید و بعد از اون شماره تلفنتون رو وارد کنید.سپس submit رو بزنید.

قدم ذوم

در قدم دوم یک کد شش رقمی به شماره شما ارسال خواهد شد که با وارد کردن آن در کادر موردنظر و انتخاب گزینه Verify Account مجددا اکانت شما قابل دسترسی و استفاده خواهد شد.در صورت ارسال نشدن کد گزینه Go back را انتخاب و مراحل بالا را مجددا تکرار کنید.

در صورتی که تمایل ندارید شماره شما در پروفایل باشد میتوانید از قسمت Edit Profile شماره وارد شده را حذف کنید ولی ممکن است بعد از مدتی دوباره همین ارور برای شما ایجاد گردد.

امیدوارم از این آموزش استفاده کرده باشید.برای حمایت از ما میتونید لینک این صفحه رو برای دوستان و همکارانتون ارسال کنید.