نحوه مخفی کردن پست در اینستاگرام

نحوه مخفی کردن پست در اینستاگرام
با سلام و احترام خدمت دانش کمپی های عزیز؛با آموزش نحوه مخفی کردن پست در اینستاگرام با شما هستیم.

نحوه مخفی کردن پست در اینستاگرام

در اینستاگرام این قابلیت وجود داره که بتونیم پست هایی رو به صورت موقت و یا دائمی از نمایش دیگران پنهان کنیم و بدون اینکه لایک ها و یا کامنت های آن از بین برود مجدد آنرا بازیابی کنید.برای انجام اینکار با ما همراه باشید.ابتدا نیاز هست که آخرین نسخه از اینستاگرام رو نصب کنید.برای اینکار میتونید به مارکت های معتبر مراجعه کنید.

دانلود آخرین نسخه از اینستاگرام

قدم اول برای مخفی کردن پست در اینستاگرام

بعد از اجرای برنامه وارد قسمت پست های خود شوید و سپس پستی رو که میخواید مخفی کنید انتخاب کنید و سپس از بالای صفحه علامت سه نقطه را بزنید.

قدم دوم

گزینه Archive را انتخاب کنید.با اینکار مشاهده می کنید که پست موردنظر از قسمت پست های موجود پنهان شد و دیگر آنرا مشاهده نمی کنید.

قدم سوم

در مرحله بعد گزینه مشخص شده در تصویر را انتخاب کرده و سپس پست موردنظر را انتخاب کنید.

قدم چهارم

در مرحله آخر مجدد گزینه سه نقطه را از بالای صفحه انتخاب کرده و گزینه Show on profile را انتخاب کنید تا پست وردنظر دوباره به حالت قبل برگردد.

امیدوارم از این آموزش استفاده کرده باشید.شما میتونید با ارسال دیدگاه های خودتون ما رو در هرچه بهتر شدن فعالیتمون یاری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آکورد آهنگ نشکن دلمو محسن یگانه
گیتار

آکورد آهنگ نشکن دلمو محسن یگانه

آکورد آهنگ نشکن دلمو محسن یگانه   اینم یه آکورد قدیمیه دیگه که میدونم اگه دو تا گیتاریست یه جایی کنار هم باشن مطمئناٌ این آهنگو

Gboard - the Google Keyboard
اندروید

معرفی کیبورد گوگل اندروید

معرفی کیبورد گوگل اندروید   برنامه کیبورد گوگل برایسیستم عامل های اندرویدی می باشد که گوگل ابتدا آنرا برای گوشی های کمپانی اپل طراحی کرده