نحوه قرار دادن نظرسنجی در اینستاگرام

نحوه قرار دادن نظرسنجی در اینستاگرام
سلام ودرود بی پایان بر همراهان همیشگی سایت دانش کمپ؛با آموزش نحوه قرار دادن نظرسنجی در اینستاگرام با شما هستیم پس شما هم با ما باشید.

نحوه قرار دادن نظرسنجی در اینستاگرام

در نسخه جدید اینستاگرام این قابلیت بوجود امده که برای استوری هاتون نطرسنجی قرار بدید.برای اینکار باید از بروزترین نسخه اینستاگرام استفاده کنید.برای اینکار میتونید به مارکت های معتبر مثل گوگل پلی مراجعه کنید.برای قرار دادن استوری میتونید از آموزش های ما در سایت دانش کمپ استفاده کنید.همچنین آموزش هایی مثل نحوه غیرفعال کردن ارسال کامنت در پست اینستاگرام و نحوه تغییر رمز اینستاگرام و … رو میتونید در سایت ما مشاهده کنید.

دانلود بروزترین نسخه اسنستاگرام

قدم اول برای قرار دادن نظرسنجی در اینستاگرام

در قدم اول بعد از انتخاب عکس شما باید به قسمت استیکر ها بروید که از بالای صفحه اینکار امکان پذیر است.

قدم دوم

در این مرحله از میان استیکر های موجود شما باید به بخش مربوط به نظرسنجی بروید.(poll به معنای نظرسنجی)

قدم آخر برای قرار دادن نظرسنجی در اینستاگرام

در آخر در قسمت بالا سوال موردنظرتون و در قسمت پایین گزینه های انتخابی توسط کاربران رو وارد کنید و در آخر استوری خودتون رو ارسال کنید.

امیدوارم از این آموزش ما نهایت استفاده رو کرده باشید.شما میتونید با ارسال دیدگاه های خودتون برای ما در هرچه بهتر شدن خدمت رسانی به شما ما رو یاری کنید.

سریال نامبر بازی Gore: Ultimate Soldier
بازی

سریال نامبر بازی Gore: Ultimate Soldier

سریال نامبر بازی Gore: Ultimate Soldier نگارش Vahid.SayeR     سلام خدمت همه عزیزن در این پست سریال نامبر بازی Gore: Ultimate Soldier رو براتون میزارم. هنگام نصب

IOS

نقد و بررسی Shopgram برای آیفون

نقد و بررسی Shopgram برای آیفون Shopgram یک فروشگاه مجازی یا به عبارتی صحیح‌تر یک شبکه اجتماعی در ارتباط با خرید می‌باشد در نتفیکس و با