نحوه قرار دادن نظرسنجی در اینستاگرام

نحوه قرار دادن نظرسنجی در اینستاگرام
سلام ودرود بی پایان بر همراهان همیشگی سایت دانش کمپ؛با آموزش نحوه قرار دادن نظرسنجی در اینستاگرام با شما هستیم پس شما هم با ما باشید.

نحوه قرار دادن نظرسنجی در اینستاگرام

در نسخه جدید اینستاگرام این قابلیت بوجود امده که برای استوری هاتون نطرسنجی قرار بدید.برای اینکار باید از بروزترین نسخه اینستاگرام استفاده کنید.برای اینکار میتونید به مارکت های معتبر مثل گوگل پلی مراجعه کنید.برای قرار دادن استوری میتونید از آموزش های ما در سایت دانش کمپ استفاده کنید.همچنین آموزش هایی مثل نحوه غیرفعال کردن ارسال کامنت در پست اینستاگرام و نحوه تغییر رمز اینستاگرام و … رو میتونید در سایت ما مشاهده کنید.

دانلود بروزترین نسخه اسنستاگرام

قدم اول برای قرار دادن نظرسنجی در اینستاگرام

در قدم اول بعد از انتخاب عکس شما باید به قسمت استیکر ها بروید که از بالای صفحه اینکار امکان پذیر است.

قدم دوم

در این مرحله از میان استیکر های موجود شما باید به بخش مربوط به نظرسنجی بروید.(poll به معنای نظرسنجی)

قدم آخر برای قرار دادن نظرسنجی در اینستاگرام

در آخر در قسمت بالا سوال موردنظرتون و در قسمت پایین گزینه های انتخابی توسط کاربران رو وارد کنید و در آخر استوری خودتون رو ارسال کنید.

امیدوارم از این آموزش ما نهایت استفاده رو کرده باشید.شما میتونید با ارسال دیدگاه های خودتون برای ما در هرچه بهتر شدن خدمت رسانی به شما ما رو یاری کنید.

فالوور رایگان اینستاگرام
متفرقه

فالوور رایگان اینستاگرام

فالوور رایگان اینستاگرام را دانش کمپ قصد دارد برای اولین بار در وب سایت‌های ایرانی ارایه دهد و همنچنین در گذشته هم توانسته ایم ممبر

معرفی زبان های برنامه نویسی تحت وب
اینترنت

معرفی زبان های برنامه نویسی تحت وب

اسامی زبان‌های برنامه نویسی و نیز کارکردهای این زبان‌ها برای افرادی که اطلاعات چندانی از روند ایجاد یک صفحه اینترنتی ندارند واقعا گیج کننده است.