آموزش تنظیم رنگ چت تلگرام 

تنظیم رنگ چت تلگرام

آموزش تنظیم رنگ چت تلگرام

در این مطلب قصد آموزش تنظیم رنگ چت در تلگرام را داریم که با این ابزار شما می‌توانید برای هر مخاطب خود یکرنگ جداگانه تعیین کنید تا وقتی مخاطب به شما پیام می‌دهد صفحه گوشی با آن رنگی که شما می‌خواهید نشان داده شود. برای این کار به قسمت مشخصات مخاطب رفته و مراحل زیر را دنبال کنید.

تلگرام را می‌توان محبوب‌ترین پیام‌رسان در ایران دانست که البته این محبوبیت را بی‌دلیل به دست نیاورده است و با ارائه‌ی امکانات جدید و کاربردی به کاربران اجازه خروج از این پیام‌رسان را نمی‌دهد با استفاده از این ترفند می توانید مخاطبین خود را در دسته بندی های مختلف قرار دهید و نظم زیبایی را به لیست مخاطبین خود بدهید به‌عنوان‌مثال می‌توانید لیست مخاطبین کاری خود را به یگ رنگ منحصر به فرد تغییر دهید و یا لیست مخاطبین خاص و ضروری خود را به رنگ قابل تشخیص تغییر دهید و با دیدن آن رنگ پی به اهمیت پیام دریافتی شوید. بعد از مطالعه‌ی این مطلب قادر خواهید بود برای هر یک از مخاطبین خود یکرنگ منحصربه‌فرد انتخاب کنید تا با دیدن آن رنگ به شخص ارسال‌کننده‌ی پیام پی ببرید.(بیشتر بدانیم)

 

مراحل تنظیم رنگ چت:

با پشت سر گذاشتن آموزش تنظیم رنگ چت قادر خواهید بود برای هر یک از چت‌های خودرنگ منحصربه‌فرد انتخاب کنید. مراحل زیر را به‌دقت و به ترتیب پشت سر بگذارید و در ادامه‌ی آموزش با ما همراه باشید.

مرحله اول:

  • در این مرحله از صفحه‌ی اصلی مخاطب گزینه‌ی notifications and sounds را انتخاب کنید.

آموزش تنظیم رنگ چت

 

مرحله دوم:

  • در مرحله دوم با لمس گزینه‌ی LED color می‌توانید رنگ چت موردنظر خود را تغییر دهید.

آموزش تنظیم رنگ چت

 

امیدوارم این آموزش مورد رضایت شما همراهان گرامی بوده باشد.

همچنین سایت نتفیکس مفتخر است که نظرات و انتقادات شما را در آموزش‌های بعدی بکار گیرد.

پس لطفاً ما را از نظرات خود بی‌اطلاع نگذارید.

موفق باشید.

Camp Co
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.