آموزش لغو پیش نمایش پیام در تلگرام

آموزش لغو پیش نمایش پیام در تلگرام:

در این مطلب قصد داریم آموزش لغو پیش نمایش پیام در تلگرام را برای جلوگیری از نمایش پیام‌های تلگرام قبل از بازدید شما را به روشی ساده و قابل فهم توضیح دهیم. پیش نمایش پیام ها یک عملکرد مفید به شمار می آید ولی اگر کسی در کنار شما نشسته باشد یا اینکه با گوشی شما کار کند می تواند پیام هایی را که برای شما فرستاده میشوند را ببیند.

تلگرام که خیلی از کاربران ایرانی از آن استفاده می‌کنند اولین بار در سال 2013 ارائه شد و با پیشرفت روز به روز و به روزرسانی های هفتگی این شرکت تلگرام را یک نرم افزار پیام رسانی قدرتمند کرد که امروزه یکی از برترین مسنجر های موجود در سطح اینترنت می‌باشد و میلیون‌ها نفر از آن استفاده می‌کنند. در این مقاله سعی داریم به اکثر تنظیمات مفید و کارآمد این نرم افزار بپردازیم. پس اگر شما هم تلگرام را نصب دارید و از آن استفاده می‌کنید پیشنهاد می‌کنیم تا این مقاله را با دقت بخوانید تا حرفه ای شوید.(بیشتر بدانیم)

 

مراحل لغو پیش نمایش پیام در تلگرام:

جهت آموزش لغو پیش نمایش پیام در تلگرام می توانید با پشت سر گذاشتن مراحل زیر دیگر پیام های شما به صورت پیش نمایش در بالای صفحه‌ی گوشی موبایل شما ظاهر نمی شوند و با این عمل می توانید در حالی که کنار دوستانتان قرار گرفته اید از گوشی تلفن همراه خود استفاده کنید و نگران لو رفتن پیام‌های شخصی خود نباشید.

 

مرحله اول:

  • برای جلوگیری از این کار به قسمت تنظیمات یا Settings بروید

آموزش لغو پیش نمایش پیام در تلگرام

 

 

مرحله دوم:

  • در این مرحله گزینه‌ی notifications and sounds را لمس کنید.

آموزش لغو پیش نمایش پیام در تلگرام

 

 

مرحله سوم:

  • در این مرحله از صفحه‌ی بازشده گزینه‌ی message prevew را انتخاب کنید.

آموزش لغو پیش نمایش پیام در تلگرام

 

 

امیدوارم مورد رضایت شما همراهان گرامی سایت نتفیکس بوده باشد.

امیدوارم با ارسال پیشنهادات و انتقادات خود ما را در تولید محتوای بهتر و کاربردی‌تر یاری کنید.

موفق باشید.

Camp Co
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.