Inify برای آیفن (درگاه پرداخت اینترنتی در اینستاگرام)

Inify

نقد و بررسی اپلیکیشن Inify برای آیفن:

Inify یک درگاه پرداخت الکترونی در اینستاگرام و دیگر فضاهای مجازی می‌باشد که در این مطلب قصد معرفی و بررسی نقاط قوت و ضعف آن را داریم پس در ادامه با سایت نتفیکس همراه باشید. همان‌طور که میدانید با ورود تکنولوژی به ایران و همه‌گیر شدن گوشی‌های هوشمند توجه‌ها به فضای مجازی جلب شد و این فضای نقطه‌ی هدفی شد برای بازاریابی و رونق بخشی به کسب‌وکار در این میان مشکلاتی نیز وجود داشت از جمله اینکه نبود یک درگاه مطمئن پرداخت اینترنتی و وجود کلاه‌برداری‌های متعدد موجب عدم اطمینان کاربران نسبت به موضوعات و کالاهای موجود در فضای مجازی شد. ازاین‌رو یک درگاه مطمئن و معتبر می‌تواند این مشکل را برطرف سازد ما نیز بعد از بررسی‌های بسیار تصمیم به معرفی یکی از این درگاه‌های پرداخت اینترنتی گرفتیم هرچند سایت نتفیکس در قبال این معرفی هیچ‌گونه مسئولیتی نمی‌پذیرد.

Inify درگاه تخصصی برای فروشگاه‌های کوچک و بزرگ موجود در اینستاگرام می‌باشد اما امکان فعالیت در سایر شبکه‌های اجتماعی نیز ممکن می‌باشد با استفاده از این درگاه یا سایر نمونه‌های مشابه در منزل خرید کنید و از وقت خود نهایت استفاده را ببرید.

 

Inify

ویژگی‌های منحصربه‌فرد Inify برای آیفن:

گزارش ریالی و حجمی میزان فروش روزانه:

  • با این قابلیت در پایان روز می‌توانید حساب‌وکتاب خود را دقیق به ثبت برسانید و ساعت‌ها وقت صرف آن نکنید.

شخصی‌سازی درگاه:

  • با این قابلیت می‌توانید هزینه‌های متفرقه مانند هزینه ارسال کالا به سایر استان‌ها را تنظیم کنید.

 

Inify

 

تنظیم انبار:

  • با این قابلیت می‌توانید میزان اجناس موجود در انبار و همچنین میزان اجناس فروش رفته را تنظیم کرد.

 

پیشرفت در فضای مجازی:

  • با استفاده از این درگاه امکان تبادل ساده پول و جنس ممکن می‌شود و مقدمات حضور پرقدرت و پیشرفت فروشگاه در فضای مجازی ممکن می‌شود.

 

Inify

 

همانطور که اشاره شد سایت نتفیکس تنها معرف این درگاه اینترنتی می‌باشد و هیچ مالکیت و یا مسعولیتی از جانب این درگاه نمی‌پذیرد. لطفا با بیان دیگاه های خود ما در ادامه ی کا دلگرم سازید.

موفق باشید.

Camp Co
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.