aryacamera | فروشگاه آنلاین تجهیزات فیلم‌برداری

نقد و بررسی اپلیکیشن aryacamera فروشگاه لوارم عکاسی و فیلم برداری

در این مطلب قصد معرفی و نقد و بررسی یکی از بهترین فروشگاه‌های فروش لوازم عکاسی و فیلمم‌برداری به نام aryacamera را خدمت شما عزیزان داریم پس در ادامه با نتفیکس همراه باشید. هنر عکاسی و فیلم‌برداری از پرطرفدار ترین هنرها در ایران می‌باشند که البته پر واضح است که بدون داشتن تجهیزات بروز امکان پیشرفت و حرفه‌ای شدن در این هنر محال است از طرفی خرید وسایل مرتبط با این هنر از دغدغه‌های اصلی هنرمندان بشمار می‌آید لذا ما در نتفیکس لازم دانستیم برنامه‌ای بسیار کاربردی در زمینه ی رفع این مشکل را معرفی کنیم در ادامه با ما همراه باشید.

این اپلیکیشن با معرفی بهترین دوربین‌های عکاسی، فیلم برداری، لنز و سایر تجهیزات جانبی و بیان نقاط ضعف و قوت هرکدام از محصولات شرایط مورد نیاز جهت انجام یک خرید مطمعن را برای کاربران ممکن ساخته است. شاید بتوان مهم‌ترین قابلیت این اپلیکیشن را بررسی‌های تخصصی و امکان مقایسه‌ی محصولات مختلف می‌باشد به این صورت امکان خرید مطمعن برای کاربران ممکن می شود.

 

تصویر aryacamera | ویسموک

 

قابلیت های منحصر به فرد اپلیکیشن aryacamera :

ضمانت بازگشت :

یکی از قابلیت‌های جالب این اپلیکیشن ضمانت بازگشت می‌باشد که بر اساس آن شخص خریدار یک هفته مهلت دارد تا جنس خریداری شده را از نظر کیفیت و کمیت مورد بررسی قرار دهد و در صورت عدم رضایت از هر کدام امکان منصرف شدن از خرید وجود دارد.

 

کسب اطلاعات دقیق قبل از خرید:

این اپلیکیشن با ارائه‌ی اطلاعات دقیق و بررسی همه جانبه‌ی تمامی محصولات فرصت خرید دقیق و هوشمند را به کاربران خود هدیه داده است.

 

تصویر aryacamera | نتفیکس

نکات گرافیکی و رابط کاربری:

  • رنگبندی زنده و شاد
  • استفاده از آیکن‌های یکدست و هماهنگ
  • چیدمان صحیح عناصر
  • استفاده از فونت خوانا
  • اجرای صحیح و بی‌نقض
  • رابط کاربری استاندارد

 

مطلب فوق توسط تیم تخصصی نتفیکس تدوین گشته است در صورت رضایت می‌توانید این مطلب را شبکه‌های اجتماعی زیر به اشتراک بگذارید و یا با ثبت نظر خود ما را در تهیه‌ی محتوای مفید و مورد نیاز خود یاری کنید.

موفق باشید.

 

به اشتراک بگذارید:

Share on email
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود Garena Total
نرم افزار

دانلود Garena Total

 دانلود Garena Total   گارنا توتال یک نرم افزار حرفه ای برای گارنا است که با داشتن ابزارهایی نظیر تونل خودکار همه افراد حاضر در

تاسیس بانک خارجی
تبلیغات

تاسیس بانک خارجی

تاسیس بانک خارجی توسط بانک زون در شرایط فعلی تکنیک های گوناگون جهت مقابل، با تفکرات انحصار طلبانه قدرت های تمامیت خواه در جهت محدود