shahriz (شهریز) | سامانه رزرو بلیط در آیفون

نقد و بررسی سامانه رزرو سینما و کنسرت در آیفون

در این مطلب به دنبال پرداختن به سامانه ی رزرو بلیط کنسرت یا shahriz  هستیم و قصد داریم تمام نقاط قوت و ضعف این اپلیکیشن را مورد بررسی قرار دهیم پس در ادامه با نتفیکس همراه باشید. این اپلیکیشن در واقع بخشی از خدمات آنلاین به شهروندان می‌باشد که امکان تهیه ی ساده بلیط کنسرت ها سینما و تئاتر و سایر رویدادهای هنری را برای شما ممکن ساخته است.

از جمله قابلیت‌های بسیار مطرح در این اپلیکیشن امکان انتخاب صندلی در هنگام رزرو بلیط می‌باشد که با استفاده از این قابلیت می‌توانید بر اساس سلیقه جایگاه خود را انتخاب کرده و از برنامه‌های پیش رو لذت ببرید. همچنین امکان مشاهده‌ی آرشیو برای کاربران این اپلیکیشن وجود دارد.

 

تصویر shahriz | نتفیکس

ویژگیهای و قابلیت های shahriz :

مشاهده آرشیو بلیط:

با استفاده از این قابلیت می‌توانید سابقه خود را در تهیه‌ی بلیط در این اپلیکیشن مورد مشاهده قرار دهید.

 

امکان انتخاب پیش فرض:

با این قابلیت شما شهر پیش فرض خود را انتخاب کرده‌اید (بعنوان مثال شهر محل سکونت خود) تا بدین ترتیب فرآیند تهیه‌ی بلیت شما به سادگی صورت بپذیرد.

 

امکان انتخاب صندلی:

در هنگام خرید بلیط می‌توانید به هر دو صورت انتخاب صندلی و یا بدون انتخاب صندلی را انتخاب کنید. در این‌صورت همزمان با خرید بلیط شماره صندلی خود را نیز انتخاب کرده‌اید.

 

امکان خرید آنلاین:

در این اپلیکیشن امکان انتخاب خرید آنلاین یا استفاده از کیف پول ممکن می‌باشد.

 

صدای shahriz | نتفیکس

 

نکات گرافیکی و رابط کاربری:

استفاده از رنگ بندی زنده

چینش مرتب عناصر

استفاده از آیکن‌های یکدست

 

مطلب فوق توسط مهندسین تیم تخصصی نتفیکس تهیه شده است و امکان اشتراک‌گذاری آن از طریق شبکه های اجتماعی زیر وجود دارد همچنین با ثبت نظرات و انتقادات خود می‌توانید به ما در تهیه‌ی محتوای مفید و کاربردی کمک کنید.

همچنین جهت دریافت یا دانلود برنامه‌ی فوق از لینک زیر استفاده کنید.

Camp Co
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.