نقد و بررسی شبکه‌ی اجتماعی لست گرام برای آیفن

نقد و بررسی شبکه‌ی اجتماعی لست گرام برای آیفن

لست گرام شبکه‌ی اجتماعی ایرانی و تخصصی در زمینه ی گردشگری می باشد که در این مطلب قصد داریم این اپلیکیشن ویژه را زیر ذربین نتفیکس ببریم پس با ما همراه باشید. لست گرام را می توان شبکه‌ی اجتماعی نظیر اینستاگرام دانست که البته شباهت‌های زیادی نیز باهم دارند اما در برخی ویژگی‌ها و قابلیت تیم ما را برآن داشت که مطلبی در ارتباط با این شبکه‌ی اجتماعی تازه وارد و محبوب اختصاص داده و تمامی نقاط ضعف و قوت آن را مورد بحث و بررسی قرار دهیم.

علاوه بر شباهت‌های زیادی که بین این اپلیکیشن و اینستاگرام وجود دارد امام تفاوت‌های شاخصی نیز می توان مطرح کرد که مهم‌ترین آنها اختصاصی بودن این شبکه‌ی اجتماعی و پرداختن به محیط زیست و گردشگری می باشد از این رو تمامی فعالیت‌های شما در لست گرام باید در حوزه ی طبیعت گردی باشد و تصاویر همراه با متن محدود را در این شبکه‌ی اجتماعی به اشتراک بگذارید و لایک و کامنت دریافت گکنید از طرفی در سرچ گوگل نیز وجود خواهید داشت و با جمع آوری امتیاز امکان دریافت جایزه و قرار گیری در لیست پر بازدید‌های صفحه‌‌ی اصلی قرار خواهید گرفت.

 

لست گرام

 

ویژگی‌های منحصر به فرد لستگرام:

اختصاصی بدون مطالب:

در این شبکه‌ی اجتماعی امکان پرداختن به موضوعات مختلف وجود ندارد تنها موضوع مورد بحث گردشگری می‌باشد از این رو محتوای موجود داری همبستگی زیبا و یک انسجام مثال زدنی برخوردار است بنابراین امکان پیدا نمودن مطالب بسیار ساده تر خواهد بود.

 

بازدید بالا:

پست‌های پربازدید در اینستاگرام تنها می توانند در حد یک‌هفته بالا باشند و بازدید های زیادی را به خود اختصاص دهند اما در لست گرام این ویژگی وجود دارد که پست‌ها پر بازدید با گذشت زمان از تعداد بازدید آنها کم نشود.

لست گرام

 

 

ایجاد سفرنامه:

در این شبکه‌ی اجتماعی به‌راحتی می‌توانید سفرنامه ایجاد کنید به‌طوری‌که در ابتدای مسافرت در با ارسال پست و متن دلخواه آغاز سفر را اعلام کرده و در ادامه با ارسال پست‌هایی (حداقل ده پست) سفرهای خود را به‌صورت سفرنامه به ثبت برسانید.

 

دیگر قابلیت‌ها:

  • فرهنگ سازی در ارتباط با محیط زیست
  • ایجاد آرشیو ویژه در ارتباط با تمام نقاط زیبای ایران و جهان

لست گرام

 

 

نکات رابط کاربری:

  • چینش مرتب عناصر
  • استفاده از قالب گرافیکی کاربرپسند
  • جابجایی سریع بین فهرست
  • رنگ‌بندی زنده و شاد
  • استفاده ساده و بدون پیچیدگی

به اشتراک بگذارید:

Share on email
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دانلود Garena Total
نرم افزار

دانلود Garena Total

 دانلود Garena Total   گارنا توتال یک نرم افزار حرفه ای برای گارنا است که با داشتن ابزارهایی نظیر تونل خودکار همه افراد حاضر در

ساخت کانال در پیام رسان ویسپی Wispi
متفرقه

ساخت کانال در پیام رسان ویسپی Wispi

مسنجر ویسپی ( Wispi ) یکی دیگر از صدها مسنجر فعال امروزی میباشد که علاوه بر قابلیت هایی همچون تماس رایگان و چت اختصاصی از قابلیت ساخت