چگونگی استوری کردن عکس و فیلم در واتساپ

سلام به دانش کمپی های عزیز؛اینبار با آموزش استوری کردن عکس و فیلم در واتساپ با شما هستیم.

خرید ریپورتاژ خبری و دانشگاهی
بک لینک فالوو با قیمت مناسب

واتساپ پلاس یکی از نسخه های جدید واتساپ هست که قابلیت های جدیدتری نسبت به نسخه اصلی داره و استفاده از این پیامرسان رو ساده تر و لذت بخش تر میکنه.برای

از قابلیت های جدید مسنجر واتساپ که شباهت زیادی به اینستاگرام داره؛استوری کردن عکس و فیلم هستش.مراحل استوری کردن عکس و فیلم در واتساپ رو میتونید در اینجا آموزش ببینید.با ما همراه باشید.

چگونگی استوری کردن عکس و فیلم در واتساپ

قدم اول استوری کردن عکس و فیلم در واتساپ

قبل از هر چیز شما باید از به روز ترین نسخه واتساپ استفاده کنید.برا یانکار میتونید به فروشگاه های معتبر برنامه های اندرویدی مراجعه کنید.

بروزترین نسخه واتساپ

قدم دوم

بعد از اجرای برنامه به قسمت Status  یا وضعیت بروید و از پایین صفحه علامت سبز رنگ رو انتخاب کنید.

قدم دوم

در قدم دوم شما بعد از انتخاب کردن عکس یا فیلم موردنظرتون میتونید متن دلخواه و یا حتی اموجی به اون اضافه کنید و بعد اونرو منتشر کنید.

قدم سوم

اما برای اینکه فقط مخاطبین خاصی بتونن این استوری رو مشاهده کنن میتونید با انتخاب گزینه سه نقطه از بالای صفحه و سپس انتخاب گزینه Status Privacy اینکار رو انجام بدید.

قدم چهارم

در این مرحله میتونید با انتخاب گزینه Only Share With برای دیده شدن استوری توسط مخاطبینتون محدودیت بزارید

قدم پنجم

اما برای حذف استوری ابتدا اونرو باز کنید و سپس با انتخاب گزینه نمایش در پایین صفحه و بعد زدن روی گزینه سطل آشغال اونرو از استوری هاتون پاک کنید.

توجه داشته باشید که استوری های شما بعد از گذشت 24 ساعت به صورت خودکار حذف می شوند.شما همچنین میتونید کسانی رو که استوری شما رو مشاهده کردن ببینید.

از اینکه تا انتهای این آموزش با ما بودید متشکرم.برای حمایت از ما میتونید لینک این صفحه رو برای دوستان و همکارانتون ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفع مشکلات بازی بتلفیلد 2
بازی

رفع مشکلات بازی بتلفیلد 2

رفع مشکلات بازی بتلفیلد 2   نگارش mahdi1995 به نام خدا 1- (کرش) هنگامی که وارد بازی میشوم پس از مدتی تاگهان به بیرون بازی پرت