نحوه استوری پشت سر هم در اینستاگرام

نحو استوری پشت هم در اینستاگرام

درود بر همراهان دانش کمپ؛با آموزش چگونگی استوری پشت سر هم در اینستاگرام با شما هستیم.

نحو استوری پشت هم در اینستاگرام

از قابلیت های جدید اینستاگرام قابلیت استوری می باشد که با آن قادریم برای فالوور های خودمون چندین پست موقت 24 ساعته قرار بدیم.دقت کنید که استوری موردنظر در پست های شما نمایش داده نخواهد شد.همچنین شما میتونید آموزش های دیگری مثل حذف اکانت اینستاگرام،آموزش غیر فعال کردن نمایش آنلاین بودن به دیگران در اینستاگرام،دریافت نوتیفیکیشن از مخاطب خاص اینستاگرام،چگونگی حذف کش اینستاگرامرو در سایت دانش کمپ مشاهده کنید.برای یادگیری نحوه استوری پشت سر هم در اینستاگرام با ما همراه باشید.

قدم اول برای استوری پشت سر هم در اینستاگرام

در مرحله اول نیازه که به محل ایجاد استوری بریم.برای اینکار گزینه های مشخص شده در تصاویر رو انتخاب کنید.

قدم دوم

غلامت چرخ دنده رو برای اعمال تنظیمات مختلف در استوری انتخاب کنید.

قدم سوم

اگر تمایل دارید که از گالری خودتون عکس یا فیلمی رو برای استوری انتخاب کنید کافیه فقط انگشت خودتون رو از پایین به بالا بکشید و فایل موردنظرتون رو انتخاب کنید.اگر هم بخواهید که چند تصویر رو برای استوری انتخاب کنید گزینه SELECT MULTIPLE رو بزنید و تصاویر موردنظرتون رو انتخاب کنید.

قدم آخر برای استوری پشت سر هم در اینستاگرام

در قدم آخر شما میتونید برای استوری های مرودنظرتون متن دلخواه قرار بدید و اونرو ویرایش کنید.برای اینکار باید علامت مداد رو در بالای صفحه انتخاب کنید.و در انتها برای انتشار استوری گزینه پایین صفحه رو انتخب کنید.

امیدوارم که از این آموزش ما استفاده کرده باشید.برای حمایت از ما شما میتونید لینک این صفحه رو برای دوستانتون ارسال کنید.شاد و پیروز باشید.

Camp Co
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.