نقد و بررسی اپلیکیشن پخش زنده تلویزیون آیفن

نقد و بررسی اپلیکیشن پخش زنده تلویزیون آیفن

در این مطلب اپلیکیشن پخش زنده تلویزیون از تمامی زوایا توسط مهندسین تیم تخصصی نتفیکس مورد ارزیابی قرار گرفته است و در ادامه با تمامی نقاط ضعف و قوت آن آشنا خواهیم شد پس در ادامه با همراه باشید.

با استفاده از این اپلیکیشن امکان مشاهده‌ی تمامی کانال های سراسری و استانی جمهوری اسلامی ایران را به صورت زنده خواهید داشت علاوه بر این امکان تنظیم کیفیت نیز وجود دارد و در صورتی که از اینترنت ضعیفی برخوردار هستید می‌توانید کیفیت پخش کانال مورد نظر خود را پایین آورده تا با قطعی روبرو نشوید و چناچه از سرعت اینترنت بالای برخوردار هستید می‌توانید از دیدن کانال‌های تلویزیون با کیفیت بالا لذت ببرید.

 

پخش زنده تلویزیون آیفن

 

از جمله قابلیت های منحصر به فرد این اپلیکیشن هزینه‌ی پایین و نیما بهای آن نسبت به سایر برنامه‌های مشابه می‌باشد البته به دلیل وجود سرورها در داخل کشور این هزینه تخفیف داده شده است. وجود هزینه‌ی نیم بها از یک سو و امکان تنظیم کیفیت برحسب سرعت اینترنت از سوی دیگر موجب جلب نظرها به سمت این اپلیکیشن شده است.

 

قابلیتهای اپلیکیشن پخش زنده تلویزیون برای آیفن:

  • امکان تنظیم کیفیت بر حسب سرعت اینترنت
  • هزینه نیم بها اینترنت
  • پشتیبانی از تمامی کانال‌های سراسری و استانی
  • استفاده از محیط کاربری ساده و روان
  • محیط کاربری کاربرپسند
  • امکان مطالعه‌ی تاریخچه ی همه‌ی کانال‌ها
  • امکان دسترسی به آرشیو هر کانال

پخش زنده تلویزیون آیفن

 

نکته مهم:

در این اپلیکیشن تعامل خوبی بین بینندگان و شبکه وجود دارد و مخاطبان هر شبکه امکان دسترسی به آرشیو برنامه و مشاهده‌ی برنامه ها مورد علاقه‌ی خود در غیر ساعت پخش برنامه را نیز دارند و همین امر موجب گشته است تا بسیاری از افراد ترجیج دهند از برنامه‌های اینچنینی بجای دیدن تلوزیون استفاده کنند.

پخش زنده تلویزیون آیفن

 

امیدوارم این مطلب مورد رضایت شما قرار گرفته باشد.

لطفا با بیان نظرات و پیشنهادات خود ما را در تولید محتوی بهتر و غنی‌تر یاری بفرمایید.

دانلود بلواستک روت شده
نرم افزار

دانلود بلواستک روت شده

دانلود بلواستک روت شده     دیدم خوب از بلو استکس استقبال میشه و ما گفتیم بریم و نسخه روتش را برای شما به صورت

اینترنت

اتحادیه بین‌‌المللی ارتباطات دوربرد (ITU)

اتحادیه بین‌‌المللی ارتباطات دوربرد از جمله نهادهای تخصصی سازمان ملل متحد است که به‌منظور ارتقای سطح همکاری‌های بین‌المللی در کلیه زمینه‌های ارتباطات دوربرد تأسیس شد.