چگونگی تماس تصویری واتساپ با چند نفر در لحظه

با سلام خدمت همه ی همراهان گرامی دانش کمپ ، تو این مقاله میخوایم باهم به بررسی تماس تصویری در واتساپ بپردازیم.البته نه فقط با یک نفر بلکه در آن واحد بتونید با چند نفر تصویری صحبت کنید و جلسات کاریتون رو برگزار کنید.

خرید ریپورتاژ خبری و دانشگاهی
بک لینک فالوو با قیمت مناسب

واتساپ پلاس یکی از نسخه های جدید واتساپ هست که قابلیت های جدیدتری نسبت به نسخه اصلی داره و استفاده از این پیامرسان رو ساده تر و لذت بخش تر میکنه.برای

شاید شده بخواید با همکاراتون جلسه ی کاری برگزار بکنید.قطعا اگر یه استارتاپ یا کسب و کار نو پا باشید هزینه های جلسه هفتگی و هماهنگی براتون خیلی میشه.یااگر بخواید از سرویس های تماس تصویری و کنفرانس هم استفاده کنید قیمتش باز براتون ممکنه اذیت کننده باشه.

پس راه حل خیلی مناسب برای شما عزیزان ، استفاده از تماس تصویری واتساپ هست.

قدم اول

تو قدم اول تماس تصویری واتساپ فقط در نظر داشته باشید که واتساپتون حتما آپدیت باشه.برای این کار می تونید به مارکتهای معتبر مراجعه کنید.

دانلود نسخه بروز واتساپ

قدم دوم

یک تماس ویدیویی ایجاد کنید.به سبک همیشگی و بدون تنظیمات خاص دیگر.کافیه که به پی وی مخاطب برید و روی تماس تصویری بزنید.مثل تصویر زیر

قدم سوم

پس از اینکه وارد تماس تصویری شدید ، بر روی آیکونی که “به اضافه” دارد کلیک کنید.توجه داشته باشید که این آیکون سمت راست بالا گوشه ی نمایشگر دستگاه شما موجود است.

در تصویر زیر مکان دقیق آنرا مشاهده می فرمایید.

امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد و درتماس های خود خبر های خوب بشنوید و عزیزانتان را از سراسر دنیا مشاهده کنید.اگر از مقاله ی ما راضی بودید ، حتما لینک این صفحه را برای دوستان و همکارانتان ارسال کنید.

Camp Co
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.