نحوه حذف اکانت Dropbox

سلام و درود بر شما دانش کمپی های عزیز؛با آموزش نحوه حذف اکانت Dropbox با شما هستیم.

Dropbox برنامه ای برای آپلود فایل می باشد با این تفاوت که شما بعد از آپلود می توانید فایل های خود را با دیگران به صورت لینک به اشتراک بگذارید تا بتوانند آن فایل را دریافت کنند.در این مقاله ما نحوه حذف اکانت Dropbox را آموزش می دهیم.در صورتی که تمایل دارید تمام اطلاعات شما از جمله فایل ها و پروفایل شما در این اپ حذف شود این آموزش را مشاهده کنید.با دانش کمپ همراه باشید.

قدم اول برای حذف اکانت Dropbox

در قدم اول شما باید وارد حساب کاربری خود در وب سایت برنامه دراپ باکس شوید که برای اینکار میتوانید از لینک زیر استفاده کنید.

https://www.dropbox.com/login

قدم دوم برای حذف اکانت Dropbox

در قدم دوم باید وارد لینک زیر شوید که مستقیما قسمت حذف حساب برایتان نمایش داده شود و یا با وارد کردن ایمیل و پسورد خود وارد بخش دیلیت اکانت شوید.

https://www.dropbox.com/account/delete

در کادر اول باید پسورد حساب خود را بار دیگر وارد کنید و در قسمت بعد هم علت حذف حساب کاربری تان را وارد کنید و یا اینکه برای علت حذف حساب خود متنی را در کادر پایینی آن بنویسید و سپس گزینه Delete my account را وارد کنید تا حسابتان به کلی حذف گردد.

امیدوارم از این آموزش استقاده کرده باشید.برای حمایت از ما لینک این صفحه رو برای دوستانتون ارسال کنید.

پروتکل HTTP
اینترنت

پروتکل HTTP

پروتکل HTTP پروتکل انتقال فرامتن یا HTTP پروتکلی برای تبادل داده در شبکه تارگستر جهانی است. به بیان دیگر، HTTP : Hypertext Transfer Protocol پروتکلی

10 اپلیکیشن مناسب سفر
اندروید

10 اپلیکیشن مناسب سفر

تابستان همیشه بهترین زمان برای سفرهای خانوادگی بوده است. گشت و گذار در شهر های مختلف و ماجراجویی های تابستانه باعث تازه شدن روح و بالا